Ścinki: playstation 3 Super, Wii U się będzie szybciej włączać, a EA jest przeciw DRM (25‑31 marca)

Ścinki: playstation 3 Super, Wii U się będzie szybciej włączać, a EA jest przeciw DRM (25-31 marca)
marcindmjqtx

31.03.2013 16:02, aktual.: 05.01.2016 16:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W tym tygodniu Paweł Kamiński wybył na święta, wiec Ścinki gościnnie zapewnię ja, Tomasz Kutera, dzień dobry. Oto informacje z tego tygodnia, na które nie chcieliśmy strzępić zbędnych kilobajtów, ale o których warto krótko wspomnieć.

Obrazek przedstawia Yoshiego zrobionego w Terrarii. Całą sobotę graliśmy z Pawłem w multi w tej grze, więc nie mogłem się powstrzymać, żeby wrzucić coś związanego z nią. Autorem jest niejaki Vapordrago.

W tym tygodniu warto jedynie wspomnieć o...

...filmiku tygodnia, czyli odtworzeniu za pomocą silnika gry wnętrza nieistniejącej już Wielkiej Synagogi w Łodzi Bo to małe związane z grami jest jednak. Ale pomysł jest ciekawy, a poza tym zawsze popieramy działania na rzecz ocalenia polskiego dziedzictwa kulturowego, więc wspomnimy. Filmik jest pracą dyplomową Łukasza Stryjka, wykonaną w Zespole Grafiki Komputerowej i Multimediów w Instytucie Informatyki Politechniki Łódzkiej.

-

...darmowej mapie do Halo 4 Bo nawet nasz redakcyjny fan Halo, Paweł Winiarski, już chyba nie siecze tam w multi. Ale ci, którzy jeszcze to robią, na pewno się ucieszą.

-

...zabójczym wyścigu po PlayStation 3 za 500 zł na otwarciu nowej Biedronki w Łodzi Bo... szczerze? Jest milion powodów. (BTW czy ktoś wie, co to jest "playstation 3 Super"?)

-

...pierwszym filmiku z Thiefa 4 Bo jest na nim świeca. I nic więcej. O-MÓJ-BOŻE

-

...tym, że Harmonix podpisało umowę na trzy nowe gry Bo nie podpisało jej z nikim szczególnie znaczącym. Bo o grach na razie nic nie wiadomo. Bo nie wierzymy już jakoś w Harmonix. Bo...

-

...tym, że Crytek chce odkupić prawa do Darksiders Bo jak odkupi, to pogadamy. Trzecia, ostatnia aukcja ze "schedą po THQ" odbędzie się niedługo i wtedy na pewno o niej napiszemy. Swoją drogą, trafi na nią także Homeworld!

-

...tym, że ktoś gra w BioShock Infinite na Vicie Bo jesteśmy zazdrośni. A na poważnie: nie, to nie jest oficjalny port, ktoś samemu wykorzystał w ten sposób własnoręcznie przerobiony Remote Play. Hej, Sony, patrz - można!

-

...tym, że dzięki nowej łatce Wii U będzie się szybciej włączać Bo jeśli to ma być jedyny powód, żeby włączyć tę konsolę, to chyba podziękujemy.

-

...tym, że EA jest przeciwko zabezpieczeniom DRM Bo nie kopie się leżącego.

-

...tym, że Mark Rein ujawnił, iż Microsoft pokazywał w zamkniętym gronie coś związanego z nowym Xboksem na ostatniej konferencji GDC Naprawdę, Marku, serio? Ale, nie, naprawdę? Serio, seryjnie, for real? Jej! Nigdy byśmy tego nie podejrzewali!

Litości.

-

...tym, że sieć społecznościowa z Wii U - Miiverse - trafi na PC i smartfony Bo... ale naprawdę muszę tłumaczyć?

W maju, jakby ktoś pytał.

-

...tym, że na Kickstarterze jest nowa iteracja All Point Bulletin Bo, hej, to MMO umarło, ponieważ nikt w nie grał. Naprawdę teraz znajdą się tacy, którzy będą za nie chcieli dać - wspólnie - 300 tysięcy dolarów?

-

...grze RPG zrobionej całkowicie w Excelu Bo... w sumie nie wiem, dlaczego. Paweł miał o niej napisać - o, zwalę na niego.

-

I to tyle na dziś. Do widzenia, ślepa Gienia. Więcej Ścinek za tydzień. A jeśli znajdziecie jakąś fajną bzdurkę albo coś, o czym nie napisaliśmy, to ślijcie na: pawel.kaminski@polygamia.pl - z tematem "ŚCINKI".

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)