ŚCINKI: piwo Fallout, romans kozy i chleba, szczery Asasyn i Rocket League w realu (19-25 października)

ŚCINKI: piwo Fallout, romans kozy i chleba, szczery Asasyn i Rocket League w realu (19-25 października)

ŚCINKI: piwo Fallout, romans kozy i chleba, szczery Asasyn i Rocket League w realu (19-25 października)
marcindmjqtx
25.10.2015 19:41, aktualizacja: 05.01.2016 14:51

W naszej szarej rzeczywistości pojawia się też Big Boss.

Lego-reprezentant mijającego właśnie tygodnia mógł być tylko jeden, prawda?

A w tym tygodniu warto tylko wspomnieć... ... o zmianie stylówy PS4 Od 18 listopada gracze będą mogli zmieniać wygląd swoich PS4 za pomocą wymiennych przednich paneli. Kolorów póki co przewidziano sześć. Sprawdźcie sami. [via]

... o GoatBread Autorzy I Am Bread i Goat Simulator zawiązali współpracę, czego efektem jest dogłębna miłość kozy i chleba. W praktyce oznacza to DLC do obu gier - I Am Bread dostanie tryb RAMpage, który w jakiś sposób nawiąże do Goat Simulator, a Goat Simulator otrzyma grywalną kromkę chleba. Podsumowując: będzie się działo. [via]

... o piwie Fallout W Anglii od 5 listopada każdy gracz i piwosz będzie mógł kupić... piwo Fallout od Carlsberga. Specjalny, limitowany trunek poza oryginalną etykietką od zwykłych carlsbergów różnić się będzie smakiem. Wyskokową reklamę gry znajdziecie tutaj.

... o Ubisoft Club Ubisoft zaktualizował system nagradzania obecny na platformie Uplay i nazwał go Ubisoft Club. Nowa usługa ma "usprawnić system nagradzania za Twoje zaangażowanie w gry Ubisoftu". Poniżej obejrzycie wideo opisujące Club:

... o playliście Guitar Hero Live na Spotify Jeśli chcecie posłuchać kawałków, które od 23 października można ogrywać w Guitar Hero Live, twórcy zapraszają do oficjalnej playlisty Spotify. Znajdziecie tam wszystkie dostępne w grze utwory. Dodatkowo ma być ona aktualizowana o wszystkie nowe utwory wchodzące do Guitar Hero TV.

... o akcesoriach Steama, które nie działają na Makach Złe wiadomości dla posiadaczy Maków - Steam Linki i Steam Controllery nie działają na sprzęcie z jabłkiem. Przyczyną są "tymczasowe usterki oprogramowania". Valve zarzeka się, że problem zostanie naprawiony w ciągu najbliższych tygodni za pomocą patchy i sterowników. W ramach przeprosin producent wręcza wszystkim poszkodowanym Valve Complete Pack - czyli pakiet wszystkich gier Valve za darmo. Klient wciąż może również zwrócić sprzęt - nawet jeśli nie pogardzi przy tym Valve Complete Pack. [via]

... o Linkin Park na BlizzConie 2015 Tak, w tym roku padło na Linkin Park. Zespół zagra 7 listopada. Poprzeczkę postawioną ma bardzo wysoko, biorąc pod uwagę, że w zeszłym roku na BlizzConie grała Metallica. [via]

... o Laboratorium Gier Wideo Uniwersytet Wrocławski jest organizatorem ciekawej inicjatywy. Mowa o Laboratorium Gier Wideo, czyli cyklu spotkań mających na celu spojrzenie na gry z naukowego punktu widzenia. Badacze, dziennikarze i twórcy będą rozmawiać o dynamicznym rozwoju wiadomego medium, poddając je też wnikliwej analizie. Cykl ma potrwać rok, inauguracyjne spotkanie odbyło się 14 października. Następnego możemy spodziewać się 28 października. Pełny harmonogram wraz z zaplanowanymi tematami i gościnnymi wystąpieniami znajdziecie tutaj.

Kącik obrazkowy To, co widzicie poniżej, nie jest zwykłym akcesorium cosplayera - to railgun częściowo wydrukowany za pomocą drukarki 3D, który... naprawdę strzela!

Ręcznie wykonany Railgun

Zresztą, spójrzcie sami:

A tak prezentuje się oficjalny pad do Xboksa One w klimacie Fallouta. Ładny, prawda? Niestety, nie tylko ładny, ale i limitowany.

Pad inspirowany Falloutem

Pad inspirowany Falloutem

To się nazywa dobry podpis!

Sos "Mikołaj Kamiński" Sosowski

Kącik filmowy Poprzedni tydzień upłynął pod znakiem "Powrotu do przyszłości". Ogólny szał na przyjazd Marty'ego dotknął też świata gier. Nie mogło, oczywiście, zabraknąć czegoś z GTA V...

... ale i różnych omówień w rodzaju tego przygotowanego przez Angry Video Game Nerda:

A takim gokartem to chyba nikt by nie pogardził...

Kolejny bezbłędny film instruktażowy z Fallouta 4 - tym razem o Szczęściu:

Od piątku świat może się cieszyć/smucić nowym Asasynem, więc ekipa od szczerych zwiastunów wzięła na warsztat Unity. Nie mieli trudnego zadania...

A skoro już przy Asasynach jesteśmy... Londyn z Syndicate doczekał się muzycznego hołdu złożonego przez Miracle of Sound. Mateuszu Smyku - dzięki za link!

Jak jeździć w piłkę nożną?

Mega64 znowu inspirują się The Phantom Pain. Tym razem w nieco bardziej klasyczny sposób - wyobrażając sobie, jak Big Boss skradałby się w realu.

W tym tygodniu wygrywa jednak ekipa, która wyobraziła sobie, jak w realu wyglądałoby Rocket League. Szacun za realizację! I zakończenie.

Dobrego, luźnego tygodnia,

Patryk Fijałkowski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)