ŚCINKI: okładka Dark Souls 2, SimCity na Maca i wieeeeeeeelki obrazek z Total War: Rome 2 (8‑14 kwietnia)

ŚCINKI: okładka Dark Souls 2, SimCity na Maca i wieeeeeeeelki obrazek z Total War: Rome 2 (8-14 kwietnia)
marcindmjqtx

14.04.2013 16:55, aktual.: 05.01.2016 16:15

W to zimniejsze niż wskazywałaby data popołudnie przygarnijcie garść newsów, które jakoś nie trafiły na główną Polygamii.

Dzisiejszy nagłówek, to Lego, które chyba wielu chciałoby mieć - może CDProjekt ogarnie kiedyś jakąś współpracę. Autorem budowli jest Justin R. Stebbins a.ka. "Saber-Scorpion", który nie tylko buduje, ale też sprzedaje własne figurki i elementy nawiązujące m.in. do wielu gier - sprawdźcie na jego stronie.

W tym tygodniu warto tylko wspomnieć ... ...o okładce Dark Souls II Bo zazwyczaj nie piszemy o okładkach gier, ale to Dark Souls 2 i mój cykl, więc sobie ją zobaczcie:

Jak widzicie, wpisuje się w pewien schemat:

-

Bo nie ma to nic wspólnego z grami (nie licząc tych kilku o Harrym Potterze), ale naprawdę kozacko wygląda.

-

...o kolekcji zniszczonych sprzętów Nintendo Bo wzbudza w nas mocno mieszane uczucia - szkoda, ale jednocześnie jest coś fascynującego w tej destrukcji.

-

-

...o projekcie, który ułatwi życie graczom w League of Legends Bo choć wierzę, że powstający serwis do szukania drużyn - LolCrews - pomoże wielu osobom, to jednak w tej społeczności jest za wiele przypadków nie do odratowania. Jak zadziała, napiszemy coś więcej.

-

...o projekcie miasta Columbia w Minecrafcie Bo mam wrażenie, że granica "Wow, się da" została przekroczona już dawno i kolejne projekty nie robią takiego wrażenia. Ale ta Columbia jest nie-sa-mo-wi-ta.

...o Parku Jurajskim w Minecrafcie Bo patrz wyżej.

-

...o Namco Bandai otwierającym nowe biura w Vancouver i Singapurze Bo poczekamy aż z decyzji biznesowych wynikną jakieś gry. A że tu mają wyniknąć społecznościowe gry sieciowe, to jesteśmy tylko odrobinę zainteresowani.

-

Bo mowę mi odebrało.

-

...o największym screenshocie, a właściwie panoramie z Total War: Rome 2 Bo i tak nie zmieściłby się do naszej galerii.

-

...o premierze SimCity na Maca - 11 czerwca Bo na nic już w kwestii SimCity nie liczę i użytkownicy Maków też nie powinni.

-

Bo potem ktoś zabierze tam rodzinę albo dziewczynę i będzie na Polygamię. Na szczęście to w Korei Południowej.

-

...o sytuacji politycznej w uniwersum Mario Bo zgubiłem się gdzieś przy "nekroarchii". Swoją drogą, odpowiadający wygląda jak Walt z "Breaking Bad".

-

...o tym, że twórca Attack of the Mutant Camels i Space Giraffe powraca z nową grą Bo na razie nic o niej nie wiemy... Poza faktem, że będzie strzelankąna Vitę i nazywa się TxK. W sumie, to już całkiem sporo.

-

Film tygodnia Joł, Deckard Cain na majku, sprawdź to:

Oraz urządzenie... tak, urządzenie - bo nie wiem, jak to lepiej określić, z Super Mario w tle...

-

Przypomina się wszem i wobec, że ścinki nadsyłać można i potrzeba na pawel.kaminski@polygamia.pl

Z góry dziękuję.

Paweł Kamiński

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)