ŚCINKI: nowy Obcy, 50 Sales of Gaben, klaskanie w Smash Bros i śmiechy-chichy z The Do Not Order 1886 (16‑22 lutego)

ŚCINKI: nowy Obcy, 50 Sales of Gaben, klaskanie w Smash Bros i śmiechy-chichy z The Do Not Order 1886 (16-22 lutego)
marcindmjqtx

22.02.2015 18:05, aktual.: 05.01.2016 15:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dzisiaj mało czystych wiadomości, ale za to sporo materiałów wizualnych. I dużo gdybania - co by było, gdyby Człowiek z blizną był 8-bitowy? Albo gdyby League of Legends pojawiło się w latach 90.?

TIE Fighterów w historii Lego było już wiele, ale żaden nie miał jeszcze takiego rozmachu - powyższa wersja mierząca prawie pół metra wysokości dostępna będzie w ramach Ultimate Collectors Series w maju. Złożona z około 1700 elementów kosztować będzie 200$.

A w tym tygodniu warto tylko wspomnieć... ... o nowym Obcym Neil Blomkamp, reżyser Dystryktu 9, potwierdził, że stworzy następną część Obcego. Kolejny rozdział historii o ksenomorfach powstanie niezależenie od Prometeusza 2, ale jego fabuła ma być spójna z sequelem Ridleya Scotta. W projekt zamieszana jest Sigourney Weaver - Blomkamp omawiał z nią swoje pomysły i pokazywał szkice koncepcyjne, istnieje zatem szansa, że aktorka zagra ważną rolę w nadchodzącym widowisku. W kąciku obrazkowym obejrzycie wspomniane wizualizacje. [via]

... o Dissidia Final Fantasy na japońskich automatach Dissidia Final Fantasy, czyli mordobicie w wykonaniu bohaterów ze sławnej serii jRPGów, trafi na japońskie automaty. W porównaniu z pierwowzorem z PSP nowa wersja zaoferuje lepszą grafikę i możliwość pojedynków 3 vs 3. Póki co nic nie wiadomo o edycji konsolowej. Poniżej obejrzycie grę w akcji. [via]

Kącik obrazkowy Zaczniemy z grubej rury:

50 Sales of Gaben

A skoro przy Greyu jesteśmy...

50 Shades of Grey Fox

Zamówiliście już?

The Do Not Order 1886

A tak będą najwidoczniej wyglądać okładki tytułów ekskluzywnych na New Nintendo 3DS-a:

Xenoblade Chronicles 3D na New Nintendo 3DS-a

Japonia przy okazji premieru Xenoblade Chronicles 3D dostanie również bardzo ładną osłonę na konsolę:

Osłona na New Nintendo 3DS-a

Tutaj obejrzycie świetną galerię prac artysty koncepcyjnego Gintasa Galvanauskasa, a poniżej kilka przykładów jego talentu:

Gintas Galvanauskas

Gintas Galvanauskas

Gintas Galvanauskas

Gintas Galvanauskas

A na koniec obiecane szkice koncepcyjne z nowego filmu o Obcym:

I biurko reżysera:

Kącik filmowy Chcecie zobaczyć, jak może wyglądać GTA IV po zaaplikowaniu moda iCEnhancer C? Spoiler: absurdalnie ładnie.

Ktoś bardzo sprytny zmontował sceny z Gwiezdnych Wojen i filmów DC oraz Marvela, by zaprezentować nam zwiastun Star Wars vs DC Marvel. Oglądalibyście?

Ostatnio podziwialiśmy cosplaye ze sztuki Naruto, a teraz możemy obejrzeć solidnie przygotowaną walkę Nejiego i Tenten. Fani mają na co popatrzeć:

Kolejna broń z Destiny odtworzona za pomocą Lego - Gjallarhorn. Czapki z głów:

Człowiek z blizną w 8 bitach? Czemu nie - wydaje się równie brutalny i dramatyczny co w oryginale:

A gdyby tak League of Legends powstało w latach 90.? Cóż, z pewnością miałoby lepszą i ścieżkę dźwiękową, i kampanię reklamową, a instalacja wymagałaby zaledwie tysiąca dyskietek:

Szczery zwiastun Gears of War:

Podziwiajcie - TARS z Interstellar odtworzony w Besiege! Efekt jest spektakularny:

Kto ma ochotę na pięć minut różnorodnego klaskania? Sprawdźcie, jaki aplauz oferują poszczególni zawodnicy Smash Bros. Głębokie doznania dźwiękowe gwarantowane:

Na koniec absolutny zwycięzca dzisiejszych Ścinek - "wywiad" z jednym z twórców z Ready at Dawn. Sprawdźcie, co ma do powiedzenia na temat tworzenia The Order 1886. Ja się popłakałem.

Żegnam Was przez łzy,

Patryk Fijałkowski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)