ŚCINKI: nowa gra Epic, powieść z Magicki i najlepszy cosplay z Blizzconu (3-10 listopada)

ŚCINKI: nowa gra Epic, powieść z Magicki i najlepszy cosplay z Blizzconu (3-10 listopada)10.11.2013 11:40
ŚCINKI: nowa gra Epic, powieść z Magicki i najlepszy cosplay z Blizzconu (3-10 listopada)
marcindmjqtx

Szukasz poważnych newsów o wojnach platform, 30 fpsach i nowej generacji? Nie ten adres.

Dzisiejszego nagłówka wyjaśniać nie trzeba, ale warto dodać, że Age of Empires z Lego to fanowski projekt zestawu. Procedura jest taka, jak zawsze - głosowanie na Lego Cuusoo (tam też znajdziecie więcej zdjęć), po którym firma przyjrzy się, czy taki zestaw mógłby powstać. Podejrzewam, że potrzebna będzie zgoda Microsoftu, ale może się udać.

A w tym tygodniu warto tylko wspomnieć... ...o wycieku na temat drugiej części The Last of Us Okazuje się, że będzie prequelem i cofniemy się do czasów na długo przed zarazą.

Nie. Niestety nie.

Ale skoro już jesteśmy przy niepoważnych obrazkach, to nie takich Joela i Ellie poznałem...

fot. reddit

Przejdźmy do prawdziwych wiadomości.

...o naprawianiu trybu offline w Steam Na początku tygodnia wiele serwisów podało za Blue's News informację o tym, że tryb offline w Steamie nie działa, jak trzeba, bo trzeba co jakiś czas wracać do trybu online. I że Valve wie o tym i obiecuje to naprawić - tu powoływano się na temat na forum usługi, gdzie wypowiadał się pracownik firmy. Wszystko, byłoby fajnie, gdyby nie to, że informacja jest sprzed pół roku, tryb offline jest dawno naprawiony i może działać w nieskończoność. Rzeczony pracownik pojawił się w temacie po raz drugi zdegustowany tym, z czego zrobiono newsa.

fot. pcgamer.com

Dalej wisi on m.in. na PC Gamerze czy Kotaku czy na źródłowym Blue's News.

...o PocketStation dla PS Vita Marzy Wam się powrót do końcówki lat 90. i zabawa kieszonkową zabawką Sony? Możecie to zrobić na swojej wypasionej PS Vita. O ile mieszkacie w Japonii i macie wykupione PS+. [via]

Pokketo stejszonga!

...o stadionowych planach Microsoftu Fani piłki na pewno znają The Estadio Santiago Bernabeu, stadion Realu Madryt od wielu lat. Ale nie przywiązujcie się do tej nazwy - choć podejrzewam, że już to zrobiliście. Microsoft ma poważne plany co do tego obiektu - chce go kupić i pewnie jak to sponsor zmienić nazwę. Oczywiście to wspaniała promocja dla firmy, ale nie wiem, ilu z fanów piłki zapała miłością do nazwy w stylu Microsoft Arena. [via]

...o książce "Magicka: The Ninth Element" Można kupić ją na Amazonie. Mam nadzieję, że stoi na wyższym poziomie, niż fabuła Magicki - która na szczęście nie jest w tej grze najważniejsza. Jest czterech magów, osiem pierwiastków i pewnie dużo destrukcyjnych czarów. Tylko, czy fani Magicki na pewno potrzebują książki o tym wszystkim?

...o najlepszym cosplayerze na Blizzconie Na pewno go rozpoznajecie.

fot. reddit.com/tb/1q91v1

...o nowej grze od Epic Może się nazywać "Project Nano", a może się nazywać "Blueprint".

Mroczna przyszłość - zanieczyszczone miasto zaciemnione przez smog, gdzie ludzie żyją w maskach gazowych. Słońce czasem widać z 5 piętra, więc większość życia dzieje się na dachach. Nanoboty, korporacje i 23-letnia bohaterka Lyrik i jej towarzysz Owen. Są rebeliantami i walczą z MetaCorp.

[via]

Kącik gifa Naprawdę straszni "Opcy"*

I niepodrabialne Skate 3, niewyczerpana kopalnia materiałów na gify.

Kącik filmowy "To chyba jest reklama taksówki" Choć niektórzy twierdzą, że PS4.

"Pamiętacie jeszcze ZombiU?" Fajny fanowski film na podstawie chyba nieco niedocenionej gry. 250 funtów i pół roku pracy.

"Polacy nie gęsi i swój zwiastun Battlefielda 4 mają" Paweł Kamiński

* "Aliens: Colonial Marines" nie jest przeze mnie zaliczane do uniwersum "Obcego".

327072365678385194
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)