ŚCINKI: najpiękniejsze pady Pustkowi, Swarovski Mistrz Szef, Paper Souls i odnaleziony Luke Skywalker (26 października - 1 listopada)

ŚCINKI: najpiękniejsze pady Pustkowi, Swarovski Mistrz Szef, Paper Souls i odnaleziony Luke Skywalker (26 października - 1 listopada)
01.11.2015 14:51
ŚCINKI: najpiękniejsze pady Pustkowi, Swarovski Mistrz Szef, Paper Souls i odnaleziony Luke Skywalker (26 października - 1 listopada)
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Powraca też rewelacyjny cosplay Klikera, który może przyprawić o niejeden koszmar. Albo zwrot obiadu.

Dzisiejsze Ścinki zdobi oficjalny zestaw Lego z "Pogromców duchów", który pojawi się na rynku w styczniu. Zwróćcie uwagę przed czym wyeksponowano nowe klocki.

A w tym tygodniu warto tylko wspomnieć... ... o Techland Game Jam 2.0 "Tworzysz gry? Pokaż się!" - zachęca reklama Techland Game Jam 2.0, czyli kilkudniowej imprezy (20-22 listopada) podczas której uczestnicy tworzyć będą mody do Dying Light za pomocą narzędzi Techlandu. Dostępne będą również prelekcje i wsparcie doświadczonych deweloperów, a wszystkie mody stworzone podczas jamu zostaną opublikowane na Steamie. Kreatywna burza mózgów odbędzie się Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Rejestrować możecie się tutaj.

... o rozpoznawaniu Poke... zawodników Street Fightera V Podczas Paris Games Week twórcy Street Fighter V ogłosili, że po premierze gry możemy spodziewać się jeszcze sześciu dodatkowych postaci w 2016. Będą udostępnione w formie płatnego DLC, ale będzie można odblokować je też w grze, nie płacąc ani grosza. Jeśli zastanawiacie się, kto może dołączyć do obecnego składu, poniżej znajdziecie zdjęcie z sylwetkami dodatkowych wojowników. Poznajecie kogoś? [via]

6 dodatkowych postaci w Street Fighter V

... o Nuka-Cola Quantum Piwo Fallout, o którym pisaliśmy w zeszłym tygodniu, nie jest jedynym napojem z Pustkowi, jaki przedrze się do naszej rzeczywistości. W Stanach w sklepach sieci Target pojawi się Nuka-Cola Quantum - niebieski trunek inspirowany tym, który możemy znaleźć równiez w świecie Fallouta. Rarytas pojawi się na rynku 10 listopada, czyli w dzień premiery gry. Nie wiadomo ani jak długo będzie można go kupić, ani jak bardzo jest limitowany.

Kącik obrazkowy Skoro już jesteśmy przy Falloucie i o tym, co było tydzień temu... Pamiętacie oficjalny pad do Xboksa One z motywem z Fallouta? Fanom tak się spodobał ten pomysł, że postanowili uruchomić swoje talenty i wymyślili własne wzory. Robią wrażenie.

Falloutowy pad (FlamingToast Decals)

Falloutowy pad (FlamingToast Decals)

Falloutowy pad (FlamingToast Decals)

Falloutowy pad (imgur)

Falloutowy pad (UndeadGamingUK)

Falloutowy pad (Nebula Custom Gaming)

Falloutowy pad (Nebula Custom Gaming)

Falloutowy pad (Nebula Custom Gaming)

Mistrz Szef zawiązał lukratywną współpracę ze Swarovskim. Efekt ma 25 tysięcy kryształów, waży 5 kilogramów, a pieniądze z jego licytacji zostaną przeznaczone na fundację Make-A-Wish:

Master Chief Swarovski

A tak wygląda zabawkowy Flametrooper z nadchodzącego "Przebudzenia Mocy":

Flametrooper (Hot Toys)

Flametrooper (Hot Toys)

Pomysł na Paper Souls jest uroczy i prawdopodobnie spodoba się każdemu fanowi serii z Duszami w tytule. Teraz poprosimy o jakichś zdolnych programistów, którzy stworzą coś podobnego. Poznajecie wszystkie nawiązania i każdego bossa?

Paper Souls

Paper Souls

Paper Souls

Paper Souls

Paper Souls

Bethesda udsotępniła natomiast trochę zrzutów z oficjalnego artbooka Fallouta 4. Jest czym się się zachwycić.

Kącik filmowy Pamiętacie może doskonale obrzydliwy cosplay Klikera z The Last of Us, który jakiś czas temu pojawił się w Ścinkach? Dzisiaj podrzucamy wideo pokazujące, jak doszło do jego powstania. Tak, materiał jest jeszcze obrzydliwszy niż zdjęcia:

Tymczasem gdzieś w innej galaktyce ludzie solują Crotę z Destiny za pomocą zestawu perkusyjnego z Rock Banda:

Mała zombie-sklejka od twórców Resident Evil z okazji dwudziestolecia serii:

Zaraz, kto mówił, że Luke'a brakuje w zwiastunie "Przebudzenia Mocy"? Zastopujcie sobie na 00:56 i przyjrzycie się drugiemu planowi.

A jeśli nie możecie się naoglądać zwiastuna, który jakiś czas temu podbił całą sieć, odmieńcie nieco klimat, oglądając jego wersję odtworzoną w Destiny:

Techland nie po raz pierwszy punktuje poczuciem humoru:

Ludzie robią różne rzeczy, by skrócić sobie oczekiwanie na Fallouta 4. Jedni grają w inne tytuły, inni czytają książki w klimacie postapokaliptycznym, niektórzy zasłuchują się w stareńką, amerykańską muzykę... Ale są też tacy, którzy robią fanowskie dema w rodzaju Fallouta 84' - retrogry inspirowanej Falloutem 4, która mieści się na dyskietce i działa na Apple II.

Pożegnajmy się szczerze:

Trzymajcie się,

Patryk Fijałkowski

326864175645546538
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)