ŚCINKI: nadchodzące intro Wiedźmina i nowa gra 11 bit, szczery zwiastun Dark Souls, sweter na święta (13-19 października)

ŚCINKI: nadchodzące intro Wiedźmina i nowa gra 11 bit, szczery zwiastun Dark Souls, sweter na święta (13‑19 października)

ŚCINKI: nadchodzące intro Wiedźmina i nowa gra 11 bit, szczery zwiastun Dark Souls, sweter na święta (13-19 października)
marcindmjqtx
19.10.2014 11:40, aktualizacja: 05.01.2016 15:25

Wiem, że pewnie oglądacie mistrzostwa świata w League of Legends, ale nie zapomnijcie przeczytać Ścinek, zbioru newsów niekoniecznych oraz po prostu ciekawych i zabawnych.

Nagłówek to oczywiście scena Pulp Fiction. A to tylko jeden z 60 możliwych, jakie mogłem dziś dać. Znalazłem bowiem fil "60 kultowych scen i plakatów filmowych zbudowanych z Lego".

BRICK FLICKS - Famous Film Scenes in Lego!

  • Halo: Combat Evolved Anniversary - 92 osiągnięcia - 855 punktów
  • Halo 2: Anniversary - 111 osiągnięć - 1005 punktów
  • Halo 3 - 76 osiągnięć - 695 punktów
  • Halo 4 - 51 osiągnięć - 570 punktów
  • I jeszcze 72 osiągnięcia za 875 punktów dla całej paczki, np. za skompletowanie 4 kampanii albo zabicie 100 wrogów.

...o komiksie Mortal Kombat DC Comics przygotowuje serię, która będzie wstępem do Mortal Kombat X i pomostem między poprzednią, dziewiątą, częścią, a nową. Wyjaśni m.in. skąd wzięły się nowe postacie. Zadebiutuje w styczniu 2015. Z innych growych pojawi się tez "Fables The Wolf Among Us". [via]

...o nadchodzącym intrze Wiedźmina 3 CD Projekt Red zdecydował się pokazać je podczas ceremonii rozdania nagród Golden Joystick - 24 października o 16:45. Spoko, wrzucimy je też na Polygamię.

...o nowej grze 11 bit Studios Studio dostało 148 tysięcy euro dotacji z Unii Europejskiej, z programu Creative Europe. Na liście figuruje projekt zatytułowany Industrial. Gry-online zdobyły komentarz od twórców Anomaly czy This War of Mine:

Tak, pracujemy nad grą, na którą otrzymaliśmy dofinansowanie z UE, ale absolutnie nic nie mogę powiedzieć więcej. W tej chwili skupiamy się na This War of Mine ...o nowym DLC do Mario Kart 8 Będzie w nim m.in specjalny motocykl inspirowany serią The Legend of Zelda, a także B Dasher z Mario Kart DS. Do tego trzech kierowców: Link, Tanooki Mario i Cat Peach oraz osiem tras. Wszystko za 8 dolarów. Lub w pakiecie z drugim, inspirowanym Animal Crossing, za 12 dolarów. Tylko że druga paczka pojawi się dopiero w maju 2015. [via]

fot. elmundotech.com

Kącik obrazkowy Cocn O'Brien znany z telewizyjnego show pojawi się w Batman 3: Beyond Gotham. [via]

fot. twitch.tv / Joystiq

Ta sepcjalna figrka Megamana była na początku żartem na 1 kwietnia, ale potem okazało się, że Keisuke Mizuno naprawdę ją zaprojektuje. Ma 20 ruchomych połączeń, 15 centymetrów, diodę LED, wymienne ręce czy silniki na plecach, metalową zbroję i dodatkową twarz. [via]

fot. rockman-corner.com

fot. rockman-corner.com

Mądrości z sieci

fot. Facebook

Tymczasem pewien polski supermarket zaszalał z ofertą. [thx, Piotrek]

fot. Piotr Gnys

A mówi się, że sweter to obciachowy prezent.

fot. yellowbulldog.co.uk

A tak wygląda interfejs Destiny po fanowskich przeróbkach, by był wygodniejszy w użyciu. Więcej zdjęć znajdziecie na reddicie.

fot. anrock1 | reddit.com/r/DestinyTheGame

Może mieszkacie w Irlandii albo znacie tam kogoś? Macie szansę zdobyć znaczki z postaciami z gier. 68 eurocentów sztuka lub 2,72 euro za cztery.[via]

fot. pauljeremiah / NeoGAF

Kącik filmowy Nie wiem, czy tu Destiny reklamuje Taco Bell, czy Taco Bell reklamuje Destiny. Prawie jak Halo i Doritos.

The Empire Strikes Back Uncut: Full Movie (Official)

FPV Racing drone racing star wars style Pod racing are back!

Dota 2 jako bijatyka? Tak, poproszę.

Super Dota Fighter Alpha 2

Dunkmaster Darius | Skins Trailer - League of Legends

Portal 2 in vanilla Minecraft

Tak wygląda człowiek, który znalazł kartę do Magic: The Gathering wartą 30 tysięcy dolarów. I jeszcze Tropical Island do tego. Odkrywa ją jako ostatnią.

Alpha Starter 4 ! Alpha Black Lotus ! Retitled! Openboosters

DARK SOULS (Honest Game Trailers)

Loot Cave message

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)