ŚCINKI: mrożony jogurt o smaku Mario, męski Tracer i święty Gaben (20-26 czerwca)

ŚCINKI: mrożony jogurt o smaku Mario, męski Tracer i święty Gaben (20‑26 czerwca)

ŚCINKI: mrożony jogurt o smaku Mario, męski Tracer i święty Gaben (20-26 czerwca)
Patryk Fijałkowski
26.06.2016 13:00

Musicie też koniecznie zobaczyć plakaty reklamujące większość gier zamieszczanych na Steam Greenlight.

Wiecie, co za chwilę wychodzi? Zgadza się: Lego Star Wars: The Force Awakens. Kylo Ren też czeka na grę. W swoim doskonale odtworzonym pokoju.

A w tym tygodniu warto tylko wspomnieć...

... o analogowej klawiaturze

Wciskanie klawiszy z różną siłą i kontrolowanie prędkości postaci tak jak kontrolujemy ją na padzie za pomocą gałki? Brzmi nieźle. A to nie jedyne zalety pierwszej analogowej klawiatury.

... o mrożonym jogurcie o smaku Mario

No dobrze, nie tyle Mario, co "czekoladowych lodów włoskich Mario". Jest też biała czekolada i pistacje od Luigiego i "Toad's Rocky Road", czymkolwiek by ten smak miał być. Wszystko za sprawą dziwacznej kolaboracji Nintendo i sieciówki Yogurtland sprzedającej mrożone jogurty. Wielkie N chce ponoć dotrzeć do ludzi w sposób inny niż gry wideo. Cóż, mrożone jogurty to z pewnością kreatywna droga. Współpraca potrwa jednak tylko do 8 września.

Kącik obrazkowy

Koreański oddział Blizzarda zdobył się ostatnio na niezywkle ciepły gest i z pomocą Jonathana Burtona udekorował dziecięcy szpital w Seulu:

Obraz
Obraz
Obraz

Wiecie, co było dziwaczne w Mirror's Edge Catalyst? Że wszyscy, absolutnie wszyscy, nawet ci uciśnieni sprinterzy, byli bardzo dizajnersko wystrojeni.

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

Ale od artów zawsze ciekawsze są cosplaye - np. te z Wiedźmina. Poniżej miłościwie nam panująca Xiężna Anna Henrietta...

Obraz
Obraz
Obraz

... i męski Tracer:

Obraz

Wiecie już pewnie, że Mighty No. 9 nie miał najlepszego startu na świecie... Oficjalny profil Sonica postanowił to bezwzględnie wytknąć:

Battlefield 1 wyjdzie z kolei na jeszcze jedną platformę:

Mam nadzieję, że Atari wyciągnie te 60 FPS-ów...

Pamiętacie, jak wszyscy zachwycali się, że animacje w Uncharted 4 są takie super i Naughty Dog zadbało o każdy szczegół? To prawda:

Każdy kto przegląda czasem sklep Steama albo Steam Greenlight, wie, że niezależne gry, które tam trafiają, można podzielić na kilka prostych kategorii. Przygotowane dla nich plakaty to mistrzostwo:

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

Kącik filmowy

Skoro już jesteśmy przy szczerości, to równie dobrze możemy obejrzeć zwiastun Uncharted 4 - wiecie, tej gry, gdzie każdy klif wygląda jak ścianka wspinaczkowa z waszej okolicznej sali gimnastycznej:

UNCHARTED 4 (Honest Game Trailers)

A pamiętacie jeszcze zeszłoroczne "Pixels"? Jak nie, to niewielka strata. Tak czy inaczej możecie zapoznać się ze szczerym zwiastunem produkcji. Autorzy nie mieli raczej problemu z pomysłami na sparodiowanie...

Honest Trailers - Pixels

Widzieliście już streszczenie ostatniej "Gry o Tron" za pomocą Overwatchowego Play of the Game? Jeśli macie ochotę na coś poważniejszego w ramach epickiej bitwy, to możecie sprawdzić materiał zza kulis serialu:

Game of Thrones Season 6: Anatomy of A Scene: The Battle of Winterfell (HBO)

Ileż jeszcze tego typu "heheszków" pojawi się do końca letniej wyprzedaży Steama? I czy święty Gaben przestanie kiedyś śmieszyć?

Are You Ready? - Steam Summer Sale 2016

Co się stanie gdy zsumować 600 godzin pracy, 100 litrów wypitej kawy, 32 zjedzone pizze i 2 GF GTX 1080?

GEFORCE GARAGE gamer’s throne

Czego nie rozumie Activision, tworząc kolejne kiepskie odsłony z "liskiem"? Każdy fan Crasha Bandicoota powinien zapoznać się z tą wnikliwą analizą jamraja - a konkretniej tego, co czyniło gry od Naughty Dog absolutnie wyjątkowymi:

CRASH BANDICOOT - An Icon Decline

Żegna się, zacierając ręce z myślą o nadchodzących remasterach Bandicoota,

Patryk Fijałkowski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)