Ścinki: Mario gra skrzydłami z Bartasem i Platformą w DayZ (4-10 marca)

Ścinki: Mario gra skrzydłami z Bartasem i Platformą w DayZ (4‑10 marca)

Ścinki: Mario gra skrzydłami z Bartasem i Platformą w DayZ (4-10 marca)
marcindmjqtx
10.03.2013 16:00, aktualizacja: 05.01.2016 16:17

Dzisiejsza edycja "Rzeczy, o których warto tylko wspomnieć" pełna jest wideo - dlatego pojawia się wcześniej, byście zdążyli wszystko obejrzeć, nim zastanie Was poniedziałek. Cieszy, że sporo z materiałów podchodzi od Was.

W nagłówku niesamowity Mario z Lego zbudowany przez Dirka VH "dm_meister" - i rzadka okazja zobaczyć jak powstawał:

W tym tygodniu warto tylko wspomnieć... ...o kolejnym długim wideo z produkcji DayZ Standalone Bo wygląda na to, że twórcy zamierzają wypuszczać takie regularnie. A ja zamiast oglądać, wolałbym już w to zagrać.

-

...o kolejnym odcinku iGrania, gdzie Bartas zdradza tajniki gry skrzydłami w FIFA13 Bo trochę mi to pachnie reklamą sklepu, ale jednak co porady od wicemistrza, to porady od wicemistrza.

-

...o młodzieżówce Platformy Obywatelskiej, która najlepiej gra w Sim City Bo choć serwery miasta Warszawa działają nieustannie, to nie widać, by szło im tam tak dobrze, jak w grze.

-

...o headsecie odczytującym myśli, który może być przyszłością grania Bo chyba nie chciałbym, by moje myśli pokazały się w jakiejkolwiek grze. Ale pomysł ciekawy. [Dzięki, jan110]

-

...o naprawdę niesamowitym mieście zbudowanym ręcznie w Minecrafcie Bo mowę nam odebrało i nie wiedzieliśmy, co napisać. Wszędzie można dotrzeć. [Dzięki, jarton]

-

...o Sim City w przeglądarce Bo ile się można wyzłośliwiać nad całkiem fajną grą, którą zabił DRM.

-

...o nowej komediowej serii Aperture R&D Bo na razie ma tylko zwiastun, ale zapowiada się naprawdę dobrze. [Dzięki, korpus321]

-

...o tym, że autor Retro City Rampage stracił 20000 na robieniu jej na Wii Bo skoro jednak zrobił, to teraz nie wypada narzekać. Chociaż nazywa grę "prezentem dla fanów za 20 tysięcy", to pewnie nie jest im przyjemnie.

-

...o Conduit HD na Androida

screen promocyjny

Bo choć to była niezła gra, to nie wierzę w FPSy na dotykowym ekranie.

-

...o najfajniejszym dziecięcym łóżeczku, jakie zobaczycie

fot. Unrealitymag via Kotaku

Bo dzieciak, który śpi w X-Wingu musi być najszczęśliwszy na świecie. A ja musiałem to pokazać, choć nie do końca pasuje do profilu Polygamii.

-

Tym optymistycznym akcentem kończymy na dziś.

Wielkie dzięki dla nadsyłających materiały. Maile wysyłajcie na adres pawel.kaminski@polygamia.pl i podpisujcie się ksywką lub imieniem, to łatwiej będzie mi je podpisywać.

Paweł Kamiński

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)