ŚCINKI: karta z Teemo, Songbird z metalu i postacie z Final Fantasy VII z drukarki 3D (12.08 - 18.08)

ŚCINKI: karta z Teemo, Songbird z metalu i postacie z Final Fantasy VII z drukarki 3D (12.08 - 18.08)
18.08.2013 16:53
ŚCINKI: karta z Teemo, Songbird z metalu i postacie z Final Fantasy VII z drukarki 3D (12.08 - 18.08)
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Jak co tydzień - zbieramy mniej istotne informacje, na które szkoda było osobnych wpisów.

Zgodnie z tradycją, Ścinki ozdobione są klockami LEGO. Dziś jest to zestaw z "Powrotu do przyszłości". Naprawdę powstanie, wszystko dzięki wsparciu fanów. Więcej szczegółów znajdziecie na Lego Cusoo.

A w tym tygodniu warto tylko wspomnieć... ...o interaktywnym stole i grze w stylu Guitar Hero, która polega na... jedzeniu Mimo wszystko wolimy bardziej tradycyjne obiady we dwoje - świece, wino, romantyczna atmosfera i tak dalej.

Pixelate było ostatnio pokazywane w Londynie. Nie sądzimy, by tego typu pomysły znalazły kiedykolwiek komercyjne rozwiązania.

...o karcie American Express, której posiadacz zbiera Riot Pointy Czyli wirtualną walutę League of Legends. Więcej o programie na stronie firmy, a poniżej przesłodka karta z Teemo.

fot. American Express

...o postaciach z Final Fantasy VII stworzonych za pomocą drukarki 3D Są cudne. Obrazek w większej rozdzielczości jest tutaj, a tutaj autor więcej pisze o swoim projekcie.

aut. Joaquin Baldwin

...o tym, że muzykę do gry tanecznej Fantasia: Music Evolved skompuje także... ...Inon Zur, znany graczom głównie z Fallouta. Nowy zwiastun - poniżej.

...o porażce Ravensdale To nowa gra twórców Giana Sisters: Twisted Dreams. Twórcy chcieli uzbierać na nią pieniądze na Kickstarterze, ale się nie udało. Zapowiadają jednak, że projekt nie umrze i nadal będą próbowali go zrealizować.

...o wycieczce z Rockstarem do Los Santos Ciekawy pomysł na stronę - choć mi zepsuła przeglądarkę, ale może Wam zadziała - i promocję GTAV. O ile trzeba je jeszcze promować. Więcej - tutaj.

...o Capcom Essentials Zestaw gier Capcomu - Resident Evil 6, Super Street Fighter IV, Dead Rising 2, Devil May Cry 4 i Mega Man 10 w formie kodu - plus torba z logiem firmy. Za 60 dolarów, w amerykańskich sklepach będzie dostępny 8 października. Brak informacji o tym, by miał trafić do Europy.

Capcom Essentials

...o tym, że będzie Football Manager 2014 No kto by się spodziewał!

...o sympatycznym mini-zwiastunie Dark Souls 2 ...o Songbirdzie z metalu Zrobili go ludzie z grupy Gargoyle Metal Art, więc na lepszych kandydatów trafić nie mogło. Zdjęcie poniżej, a więcej szczegółów na ich profilu fejsbukowym.

fot. Gargoyle Metal Art

Więcej ścinek - za tydzień!

Tomasz Kutera

326958291061332010
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)