ŚCINKI: jak mówić o Xboksie One, zbudować miecz Clouda i zrozumieć politykę EA w stosunku do Wii U (20‑26 maja)

ŚCINKI: jak mówić o Xboksie One, zbudować miecz Clouda i zrozumieć politykę EA w stosunku do Wii U (20-26 maja)
marcindmjqtx

26.05.2013 15:00, aktual.: 05.01.2016 16:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Bardzo się starałem i nie ma prawie nic o Xboksie One.

Wiedziałem, że ktoś zbudował Xboksa z Lego. No w sumie to pad, ale nadal. To dzieło Nathana Sawaya, a więcej kontrolerów znajdziecie tutaj, a innych konstrukcji - tutaj.

W tym tygodniu warto tylko wspomnieć... ...o tym, jak można nazywać Xboksa One Kotaku dotarło do serii wskazówek przeznaczonych dla producentów akcesoriów i sprzedawców. Są... zabawne.

Gdy mówisz po raz pierwszy, mów "konsola Xbox One" lub "Xbox One";

Gdy potem wspominasz, mów "konsola";

Nie wolno Ci:

  • używać tylko słowa Xbox;
  • określać konsolę jako "One";
  • używać "Xbox" lub "Xbox One" w formie dzierżawczej lub liczbie mnogiej;
  • wstawiać spacji między "X" a "box";
  • wstawiać wielkiej litery "b" w "Xbox";
  • używać "X" by określać "Xboksa";
  • tworzyć nowych nazw z "X", by podkreślić powiązanie z "Xboksem";

Ciekawe, jak podoba im się określenie "Xbone"? -

...o tym, jak wyglądają pudełka z grami na Xboksa One Wyglądają tak, jak zapowiadano - zielono im:

-

...o zwiastunach Yakuzy 1 i 2 w HD Niestety nie dostaniemy tych wersji, na razie tylko w Japonii. Ale przynajmniej można popatrzeć.

-

...o plakatach promujących Resident Evil 7 Jesteśmy prawie pewni, że na razie to tylko fanowskie kreacje. Ale jesteśmy też pewni, że Resident Evil 7 wyjdzie. Kiedyś.

-

...o Dennisie Dyacku z Silicon Knights przepraszającym za X-Men Destiny Dawny szef nieistniejącej już firmy twierdzi, że SK zainwestowała swoje pieniądze i starała się z X-men Destiny jak najlepszą grę. Mam cały czas wrażenie, że robi to wyłącznie, by postawić w lepszym świetle swoje nowe studio Precursor Games i fundowany przez fanów projekt Shadow of the Eternals, duchowego następcy Eternal Darkness. Przy okazji znów polecam artykuł: "Co poszło źle z X-Men Destiny od Silicon Knights". Warto przekonać się, jak to wygląda z perspektywy byłych pracowników firmy. To do niego odwołuje się Dennis, mówiąc, że media namalowały niesprawiedliwy obraz jego i tego, co zrobił z firmą. Więcej jego tłumaczeń, a także wideo - odpowiedź na rzeczony artykuł:

-

...o robocim (robotycznym?) szaleństwie w Team Fortress 2 Cykliczne wydarzenia w Team Fortress 2 są super - nowe przedmioty, nowe konkurencje, nowe CZAPKI! Szkoda, że interesują głównie grających już w TF2. Ale jeśli nie gracie, to pamiętajcie, że jest darmowa.

-

...o nowym zwiastunie Hardware Piękne grafiki, twórcy Homeworld, opowieść o kosmicznych zbieraczach złomu. A wszystko to w grze przeglądarkowej... Ech.

-

...o tym, że Microsoft zarejestrował w amerykańskim urzędzie patentowym znak towarowy ForzaVista Myślałem, że dowiemy się czegoś o tym na konferencji, ale jednak nie. Być może jest do składnik nowej Forzy wykorzystujący Kinecta, ale nic o tym nie wspomniano. Z opisu wynika, że to "element gry wideo, który umożliwia graczom uzyskiwanie informacji na temat wewnętrznych i zewnętrznych detali pojazdów, a także wirtualne operowanie tymi pojazdami" (cyt. za Eurogamer.pl)

-

...o nowej postaci w Injustice: Gods Among us Serio, mógłbym wskazać dziesiątki postaci DC ciekawszych, niż kolejna wariacja na temat Batmana. Ale skoro już trafiło na Batgirl, to warto wspomnieć, że ma fajny zwiastun opowiadający jej historię komiksem:

-

...o śmiałku, który zbudował megawielki miecz Clouda z Final Fantasy VII Zawsze uważałem, że to nieco absurdalna broń, bardziej obuchowa, niż sieczna. Ale jak widać, da się:

-

...o tym, że EA jednak tworzy gry na Wii U Krygują się, jak panna na wydaniu. Twierdzili, że nie robią, teraz twierdzą, że robią, ale nie tyle, co na PS czy Xboksa. Też mi wieść. Czyli na FIFĘ można liczyć.

-

FILM TYGODNIA (kategoria nieco na siłę, bo w tym tygodniu jak widać masa filmików) Zwiastun League of Legends. Nie pokazuje gry, ale tę można sprawdzić samemu, bo jest na rynku od 4 lat. Za to pokazuje aaaakcjęęęe!

Paweł Kamiński

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)