ŚCINKI: brak kolejek do Dota 2, prawdziwe ostrze Kratosa, Czarodziejka z Pancerza(16-22 grudnia)

ŚCINKI: brak kolejek do Dota 2, prawdziwe ostrze Kratosa, Czarodziejka z Pancerza(16-22 grudnia)
marcindmjqtx

22.12.2013 10:50, aktual.: 05.01.2016 15:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jak co tydzień zapraszam na przegląd newsów niekoniecznych. Tym razem ze świątecznym akcentem.

Dziś w nagłówku samochód z Lego. Niezwykły, bo choć nie pochodzi z żadnej gry i nie ma szansy stać się zestawem, to za to jeździ na sprężone powietrze. Został zaprojektowany przez 20 letniego Raula Oaida, a budowanie zajęło 20 miesięcy - model składa się z 500 tysięcy klocków. Rozwija prędkość od 19 do 27 kilometrów na godzinę. [via]

A w tym tygodniu warto tylko wspomnieć... ...o chyba najdłuższym opisie poprawek do gry Zmiany z łatki 2.1 do Final Fantasy XIV: A Realm Reborn zajmują jedyne 90 stron... Choć to dość wąskie strony są.

...o braku kolejek do Dota 2 Dota 2 miałą swoją premierę jakiś czas temu i jest darmowa, ale i tak, by pograć trzeba było stanąć w kolejce. Teraz Valve ulepszyło serwery i dodało sporo poradników dla nowych graczy. Można więc bez przeszkód próbować Doty. Powodzenia. [via]

...o strasznej kartce na święta Chcecie wysłać znajomym kartkę z zombie? Dzięki twórcom Dying Light możecie to zrobić tutaj.

...o Personie Q na 3DS Zwiastun zdradza, że trafią do niej postaci z Persony 3 i 4, oczywiście w słodkich chibi-wersjach. Szkoda, że premiera zapowiedziana jest na razie tylko w Japonii - gra pojawi się tam 5 czerwca.

...o nowym trybie do Batman: Arkham Origins Choć prywatnie mi się nie podobała, to jednak ktoś musi w nią grać, skoro Warner Bros wypuszcza nowy tryb dla wielu graczy. W "Hunter, Hunted. 3 bandytów Jokera, 3 bandytów Bane'a i wkurzony Batman. I żadnego odradzania się. Dodatek jest darmowy. [via]

...o nowej wersji Nintendo 64 Niestety nie od Nintendo. Francuska firma Lekki zajmująca się refurbishingiem, czyli przywracaniem zepsutych urządzeń do użytku, sprzedaje konsole złożone ze starych, w nowej ładnej obudowie i z kopią Super Mario 64. Jedyne 130-150 euro. [via]

fot. lekki.fr

...o pamiątkowych grafikach od Microsoftu Fana akcja - firma postanowiła "uczcić bogaty katalog tytułów Xbox wyznaczających kierunek rozwoju gatunku", czyli po ludzku mówiąc przypomnieć kilka najlepszych gier. Zaprosiła do tego kilku artystów i tak powstały takie cudeńka:

Fot. Ben Ashton-Bell

Więcej w galerii, a  różne rozmiary zdatne na tapety możecie znaleźć tutaj.

...o nowym dodatku do Shadow Warrior To darmowy tryb przypominający trochę hordę i zawierający broń Excalibat z Rise of the Triad Żeby było zabawniej, do trybu wieloosobowego Rise of the Triad dodano postać Lo Wanga z Shadow Warrior.

...o nowych aktorach w filmie z Warcrafta Do obsad dołączają Clancy Brown znany z "Żołnierzy kosmosu" i "Nieśmiertelnego" oraz Daniel Wu, który grał w ponad 60 filmach, w tym w "Europa Report" czy "Ostatniej wieczerzy". Film pojawi się w 2016 r. [via]

Kącik obrazkowy W hołdzie Doomowi, który obchodził ostatnio 20. urodziny zrobiono screena o wymiarach 5760x1080 - z trzech monitorów ustawionych obok siebie. Nie wiem po co, bo gra w tym trybie wygląda koszmarnie.

Jak wyglądałyby kolosy z Shadow of the Colossus koło siebie? O tak:

Amerykańscy narodowcy z National Liberty Federation wykorzystali grafiki z Bioshocka jako obrazki propagandowe

fot. allgamesbeta.com

Małe porównanie cen konsol - gdyby wszystkie dopasować do obecnego kursu dolara:

fot. reddit.com/tb/1t1t1o

Shiro Kawauchi, szef Sony Computer Entertainment Korea wzruszył się do łez na premierze konsoli w Korei Połduniowej. [via]

Kącik filmowy "Iron Sailor Moon" "USZAT atakuje znów!" Czyli Michał "Carmac" Blicharz z ESL udaje dziennikarza ze wschodu i budzi konfuzję w esportowcach.

"Zabójczy dym" Ostatnia poprawka do Assassin's Creed na PC dodała ładny dym.  Dużo ładnego dymu. Na tyle dużo, że można się przez niego pogubić na ekranie. Ale to i tak bardzo ładnym dym.

"Deadman, najbardziej bezużyteczny heros" Nie, nie chodzi o batmana z DC. Ten pochodzi z Garry's Moda i stworzenie go zajęło 500 godzin.

Ambitny kowal i ostrze chaosu Tony Swatton prowadzi program Man At Arms, gdzie wykuwa na życzenie widzów rozmaite przedmioty. Tym razem stworzył należące do Kratosa ostrza. Choć dopasował je rozmiarem do człowieka, to nadal wyszedł mu ciężki i wielki kawał żelastwa, którego większość ludzi nawet nie podniesie.

"Ho ho ho, przystojniaku!" Akcent świąteczny  - agencja reklamowa Victors & Spoils postanowiła sobie zażartować z tego jak niektórzy graficy przesadzają z Photoshopem i zamieniła modelkę w Świętego Mikołaja.

Nawiązywali tu do innego wideo, gdzie dziewczyna zmieniana jest w lalkę:

Paweł Kamiński

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także