ŚCINKI: 145 tysięcy na jednym serwerze, A‑men na PC, niespodziewane wideo ze Star Wars: Battlefront 3 (29 kwietnia - 5 maja)

ŚCINKI: 145 tysięcy na jednym serwerze, A-men na PC, niespodziewane wideo ze Star Wars: Battlefront 3 (29 kwietnia - 5 maja)
marcindmjqtx

05.05.2013 23:17, aktual.: 05.01.2016 16:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Majówka, wolne, wieści mało. To i ścinek mało.

Nagłówek znalazłem przypadkiem, szukając flagi New California Republic do naszego quizu o flagach. Falloutową ekipę z NCR złożył .mclovin. i wrzucił na Flickr.

W tym tygodniu warto tylko wspomnieć... ...o wydaniu gry A-Men na PC No, prawie że wydaniu, bo na razie propozycja wisi sobie na Steam Greenlight, czekając na aprobatę graczy i kusząc porównaniami do Lost Vikings. Komentarze oglądających są na razie mieszane.

-

...o wersji 3.0 gry Super Mario Crossover Przyznaję, że ten miks rozmaitych starych gier bawił mnie przy pierwszej wersji. Drugą tylko zarejestrowałem, a trzecia to już trochę odgrzewanie kotletów. Ale skoro twórcy mają pomysły, ktoś chce nadal w to grać, a Nintendo i inni nadal ich nie pozwali, to nie ma się co czepiać. W końcu to jedyna gra, gdzie bohater Contry może postrzelać do goombasów.

-

...o fragmentach rozgrywki ze Star Wars: Battlefront 3 Wrzucający go do sieci twierdzi, że dostał ten filmik kilka lat temu od członka studia Free Radical. Faktycznie takie logo widnieje w rogu. Gra pokazana jest w wersji alfa, długo przed tym, jak skasowano ją na kilka miesięcy przed ukończeniem. Podobno wszystkie krążowniki Republiki na tym filmiku pilotowane są przez graczy... Robi wrażenie, a filmik rozdrapuje rany.

-

...o tym, że Nathan Fillion nie planuje wystąpić w filmie Uncharted Cóż, szkoda. Jak twierdzi, jest aktorem za małej sławy, by się załapać. Ale życzy Markowi Walhbergowi, który ma zagrać Drake'a, powodzenia. Film powstaje nakładem Columbia Pictures i nie wiadomo właściwie nic poza tym.

-

...o tym, że Warface, darmowy sieciowy FPS od Crytek pobił rekord Guinnessa Rekord dotyczył największej liczby graczy grających jednocześnie na jednym serwerze strzelaniny sieciowej. A liczba ich to 145012 miłośników Warface z Rosji, którzy grali na serwerze z wersją alfa gry. Nie był spontaniczny, a zaplanowany. Zaś w ogóle zarejestrowanych jest w Rosji 9 milionów graczy w nowy tytuł Cryteka. Czyżby przeskok firmy na free2play zaczynał się opłacać?

-

FILMY TYGODNIA Dziś głos oddajemy ambitnym konstruktorom:

Temu, który zbudował zmieniarkę płyt do Xboksa - dla tych, którzy grają w wiele gier naraz, a nie lubią wstawać z kanapy:

Oraz temu, który zbudował "przecinarkę" z serii Dead Space:

-

Do pogrzebania w ścinkach za tydzień.

Paweł Kamiński

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)