Ścieżka dźwiękowa do Tony Hawk Pro Skater 1+2 puchnie w oczach

Ścieżka dźwiękowa do Tony Hawk Pro Skater 1+2 puchnie w oczach

Ścieżka dźwiękowa do Tony Hawk Pro Skater 1+2 puchnie w oczach
29.07.2020 10:13

W sumie w grze usłyszymy prawie 50 utworów. Będzie klasyka i nowości.

Jeśli zaglądacie na Polygamię częściej niż raz w miesiącu, zdążyliście zapewne zauważyć naszą wielką, gremialną miłość do pierwszej i drugiej części "Tony Hawk's Pro Skater". Nie ukrywamy też wielkich nadziei, które pokładamy w zapowiedzianym remasterze.

Dlatego z wypiekami wypatrujemy kolejnych informacji o "Tony Hawk’s Pro Skater 1+2". I dlatego też zarwaliśmy wczoraj nockę, żeby obejrzeć mini-koncert przygotowany przez Activison we współpracy z Noisey, muzycznym działem portalu Vice.

Wystąpili na nim artyści, których utwory nie znalazły się na oryginalnej ścieżce dźwiękowej, ale trafią do remastera. Znaleźli się wśród nich m.in. Machine Gun Kelly z pop punkowym zespołem, nieco ostrzejsze Rough Francis i Merkules oraz CHAII reprezentujący scenę hip-hopową.

https://youtu.be/u4pF9PLeNAc

W sumie na ścieżce dźwiękowej znajdzie się 37 nowych utworów. Dodajmy, że do 14 sierpnia istnieje możliwość składanie zamówień przedpremierowych "Tony Hawk’s Pro Skater 1+2". Zamawiający, którzy zdecydują się na zakup, otrzymają dostęp dostęp do dema z poziomem Warehouse. Sama gra trafi na konsole PS4, Xbox One oraz pecety 4 września.

A poniżej dorzucamy pełną listę utworów z "Tony Hawk’s Pro Skater 1+2", które Activison udostępniło na Spotify. W sumie jest ich prawie 50.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)