Satisfactory - wczesny dostęp już w marcu

Strona głównaSatisfactory - wczesny dostęp już w marcu
07.03.2019 15:52
Satisfactory - wczesny dostęp już w marcu
Joanna Pamięta - Borkowska
Joanna Pamięta - Borkowska

Buduj, dziel i rządź - czy to się autochtonom podoba, czy nie.

bEKbDVNN

Już 19 marca otwarty zostanie wczesny dostęp do Satisfactory. Będzie to kooperacyjna gra, w której naszym celem będzie zbudowanie fabryk na różnych rozsypanych po kosmosie planetach. Rozgrywka zostanie ukazana z perspektywy pierwszej osoby, a wcielimy się w pełnego werwy kierownika budowy, któremu niestraszne są ani wrogo nastawiona fauna i flora, ani przepisy BHP czy kwestie ekologiczne.

325392270939666396

Nie będziemy sami poskramiać przyrody - wspomóc nas w tym może trójka znajomych. Gra przebywać będzie we wczesnym stanie co najmniej rok i w momencie startu dostaniemy do dyspozycji: 3 różne biomy, sporo ekwipunku i pojazdów, rasy obcych. Grywalny będzie też multiplayer.

bEKbDVNP

Nie poznamy jednak tła fabularnego. Póki co wiadomo tylko, że bierzemy udział w projekcie zwanym "Save The Day", polegającym na zbudowaniu wielkiej maszyny o nieznanym przeznaczeniu. Myślę, że po twórcach Goat Simulator możemy spodziewać się sporej dawki absurdalnego humoru, połączonego z ciekawą symulacją.

Zapisy stanu z tej wersji przejdą do ostatecznej, pełnej gry, ponadto w przyszłości tytuł ma wspierać mody.

Gra dostępna będzie wyłącznie na platformie Epic Store, w przedsprzedaży kosztuje obecnie 30 dolarów (ale twórcy przestrzegają, że cena po premierze może ulec zmianie).

Satisfactory Early Access Launch Date Trailer

Udostępnij:
bEKbDVOL