Samodzielny remaster COD: Modern Warfare na wakacje?

Samodzielny remaster COD: Modern Warfare na wakacje?

Samodzielny remaster COD: Modern Warfare na wakacje?
Maciej Kowalik
02.05.2017 11:00

Pół roku temu mógłby to być as w rękawie.

I dziwi mnie, że Activision go nie zagrało. W rozmaitych wywiadach kilkukrotnie "wyciekły" przecież plany, dotyczące wprowadzenia remastera do samodzielnej sprzedaży a nie tylko w pakiecie z Infinity Warfare. Na taką zapowiedź dawałem wydawcy pół roku od premiery zeszłorocznego Call of Duty.

Przeliczyłem się, bo póki co dalej mamy tylko plotki. Konkretniej, ofertę wypożyczalni GameFly, wedle której remaster miałby trafić do samodzielnej sprzedaży w lipcu. Na Xboksie One. Bo Activision najwidoczniej zamierza kontynuować wkurzanie posiadaczy tej platformy, więc posiadacze PS4 zagrają miesiąc wcześniej.

Modern Warfare Remastered graphics comparison - full game (X360 vs. PS4)

Pytanie tylko kto miałby zagrać. Intuicja podpowiada, że ten kto chciał przejść - wciąż świetnego o czym już pisałem - krótkiego singla, ten znalazł sposób, by to zrobić. Multiplayer? W okolicach premiery działał na tyle fatalnie, że odrzucił mnie na dobre. Activision zbiera też baty za podbijanie cen pakietów dodatków w stosunku do ich cen, gdy Call of Duty: Modern Warfare debiutowało na rynku lata temu. No i oczywiście za popremierowe "wszycie" do gry skrzyń z dodatkami kosmetycznymi. Bo przecież żadne Call of Duty nie może już obyć się bez mikrotransakcji. Ale z drugiej strony trudno dziwić się wydawcy, że doi graczy, gdy ci tak chętnie mu na to pozwalają.

Obraz

Pod petycją o odświeżenie sequela podpisało się swego czasu ponad 220 tysięcy graczy. Samo w sobie to oczywiście jeszcze nic nie znaczy, ale skoro odsmażyło się A, to czemu nie odsmażyć też B i C, by wydać to wszystko w ładnym pakiecie. Konsole poprzedniej generacji taki dostały, a zauważmy, że choć kompatybilność wsteczna na Xboksie One pozwala zagrać w COD 2, 3, Black Ops, Black Ops 2 i World at War, to serii Modern Warfare jeszcze na liście nie ma.

Choć były doniesienia o tym, że przez błąd sklepu, niektórzy je tam widzieli...

Obraz

Więc, jak - czy start samodzielnej sprzedaży remastera pierwszego Modern Warfare latem wciąż byłby dla Was atrakcyjną propozycją?

Maciej Kowalik

[poll id="21"]

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)