Samodzielny dodatek do Superhota - Mind Control Delete - wygląda na większy od podstawki

Strona głównaSamodzielny dodatek do Superhota - Mind Control Delete - wygląda na większy od podstawki
06.12.2017 12:52
Samodzielny dodatek do Superhota - Mind Control Delete - wygląda na większy od podstawki
Patryk Fijałkowski
Patryk Fijałkowski

Takie też są chyba ambicje twórców.

bEJgrvat

DLC do Superhota zapowiedziano już dawno temu, ale dotąd nie wiedzieliśmy o nim nic poza tym, że będzie. Teraz to się zmienia - DLC przyjmuje postać samodzielnego dodatku o nazwie Superhot: Mind Control Delete. Dostaliśmy i zwiastun, i szczegóły, i nawet wczesny dostęp...

Mind Control Delete wprowadzi do rozgrywki więcej głębi. Twórcy inspirują się gatunkiem rogue-like, oferując garść wyzwań o rosnącym poziomie trudności, nowe postacie, świeże triki urozmaicające rozgrywkę i niespotykanych dotąd przeciwników. Wszystko to obudowane będzie "długą, złożoną historią". Brzmi jak większy, bardziej rozbudowany Superhot, prawda? I w to też chyba celują twórcy.

Tym bardziej wszystkich posiadaczy podstawki ucieszy fakt, że otrzymają oni Mind Control Delete kompletnie za darmo. Jeśli ktoś natomiast chce już teraz posmakować tego, co szykuje studio, od jutra otrzyma możliwość nabycia wersji we wczesnym dostępie. Fabuły i wielu nowych elementów tam jeszcze nie uświadczymy, ale za to będą dwie grywalne postacie, kilkanaście poziomów, nowe animacje, odświeżone AI... Atrakcji raczej nie zabraknie.

bEJgrvav

Data premiery samodzielnego dodatku pozostaje jeszcze nieznana, ale twórcy celują w... jesień 2018. Daleko, prawda? Ale biorąc pod uwagę, że najwidoczniej dostaniemy coś większego niż sam Superhot, warto chyba czekać.

Patryk Fijałkowski

Udostępnij:
bEJgrvbr