Sam Fisher już w lutym?

Sam Fisher już w lutym?08.12.2008 12:08
Sam Fisher już w lutym?
marcindmjqtx

No tak, powoli zapominamy już o Splinter Cell: Conviction , ale naprawdę trudno się dziwić. Kolejne opóźnienia, zakończone w końcu powrotem gry do fazy koncepcyjnej nie nastrajały optymistycznie. Podobnie jak brak jakichkolwiek informacji o postępach produkcji. Czy właśnie tak ginie jedna z najlepszych skradanek? Ja pozwolę sobie być niepoprawnym optymistą i mieć nadzieję, że nowe przygody Sama warte będą czekania.

Co ciekawe - Amazon i Gamestop podały już na swoich stronach datę premiery Conviction. Jeśli gra faktycznie miałaby pojawić się w sprzedaży już 2 lutego, to oznaczałoby, że Ubisoft zmieniło swoje plany i przyśpieszyło premierę, bo Kenner pisał już , że została ona przełożona na kolejny rok fiskalny - czyli nie powinna mieć miejsca przed kwietniem 2009.

No cóż, mimo, że jak już pisałem, staram się być optymistą, to jednak w sporze fiskus kontra sklepy, wierzę temu pierwszemu. W końcu trudno zliczyć już przypadki, gdy sieci handlowe wymyślały sobie datę premier, a śmierć i podatki zawsze są pewne...

Maciej Kowalik

327066391880821015
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)