S.T.A.L.K.E.R. 2: wymyśl misję i pojaw się w napisach końcowych

S.T.A.L.K.E.R. 2: wymyśl misję i pojaw się w napisach końcowych

marcindmjqtx
13.11.2010 18:59, aktualizacja: 06.01.2016 15:24

S.T.A.L.K.E.R. 2 powstaje już od jakiegoś czasu. Na razie nie wiemy o nim praktycznie nic, ale za to twórcy gry, studio GSC Game World, właśnie ogłosili konkurs, w którym wygrać można... No, w zasadzie to nic nie można. Zdobyć można za to wieczną chwałę - Wasze nazwisko może bowiem pojawić się w napisach końcowych gry.

By tak się stało, należy stworzyć prosty scenariusz misji, która mogłaby znaleźć się w grze (za przykład mają służyć te z pierwszej części). Spisany poprawnym gramatycznie angielskim bądź rosyjskim, nie dłuższy niż pół strony A4 (tylko standardowe czcionki, rozmiar 12), w pliku .txt, .doc bądź .rtf, należy następnie przesłać na adres contest@gsc-game.com (tytuł wiadomości musi brzmieć: "S.T.A.L.K.E.R.-2 quest contest entry").

Jedna osoba może przesłać co najwyżej pięć scenariuszy. Każdy z nich musi zawierać nazwę i krótki opis misji, jak również ogólnie pojęte jej szczegóły (co się stało, co należy zrobić itp.).

W konkursie nie przewidziano nagród, najciekawsze scenariusze mogą jednak zostać wykorzystane i pojawić się w grze jako misje (studio zastrzega sobie prawo do ingerowania w nie). W takim wypadku imię i nazwisko twórcy powinno pojawić się w napisach końcowych.

Jeśli interesujecie się grami, także ich tworzeniem, lubicie pisać i macie dobre pomysły, to chyba warto spróbować. Macie czas do 1 marca przyszłego roku.

Tomasz Kutera

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)