Ruszyły zapisy na turniej w Blur

Strona głównaRuszyły zapisy na turniej w Blur
28.05.2010 21:19
Ruszyły zapisy na turniej w Blur
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Właśnie ruszyły zapisy na turniej w Blur. Główną nagrodą jest przejażdżka samochodem wyścigowym Lotus Exige. By wziąć udział w zmaganiach, należy zapisać się poprzez tę witrynę lub profil na Facebooku. Więcej szczegółów znajdziecie w informacji prasowej, w rozwinięciu. Tam też będziecie mogli zobaczyć graffiti inspirowane grą, które zdobi jedną z londyńskich ulic. Pomysłowe.

Kamil Bogusiewicz

Już dzisiaj o godzinie 20:00 wystartuje stroa turnieju BlurCup.pl. Wraz z nią rozpoczną się zapisy do turnieju w grę Blur, w którym do wygrania jest przejażdżka super-autem Lotus Exige!

Na stronie www.blurcup.pl dostępne będą szerokie informacje o grze Blur jak i o turnieju, który organizowany jest z okazji premiery gry w Polsce. Zapisy do niego rozpoczną się dzisiaj i potrwają do 7 lipca. Wtedy też wystartuje turniej, w którym główną nagrodą jest możliwość poprowadzenia cudu brytyjskiej motoryzacji, Lotusa Exige.

Blur to oryginalna gra wyścigowa zawierająca elementy akcji. Stworzona przez Bizarre Creations jest zręcznościową wyścigówką, która przełamuje wszelkie granice gatunku. Zaimplementowane w niej power-upy, czyli bonusy, znacznie uatrakcyjniają rozgrywkę i sprawiają, że jest ona o wiele bardziej ekscytująca niż zwykłe wyścigi. Power-upy umożliwiają atakowanie aut rywali i utrudnianie im prowadzenia wyścigu. Zostawiaj rywalom miny na trasie, używaj nitro by na chwilę przekroczyć tradycyjne osiągi auta i uciec przeciwnikom, naprawiaj uszkodzone przez wrogie ataki auto i wygrywaj! Do wyboru masz blisko 50 aut oraz przepiękne trasy ulokowane w sceneriach wielu miejsc na świecie. Wszystkiego dopełnia rozbudowany system dla wielu graczy, który umożliwia ściganie się 20 graczy na raz!

Do grania w Blura oraz udziału w turnieju zachęca Łukasz „lecho” Leśniewski, gracz drużyny D-Link PGS i jeden z najlepszych wirtualnych kierowców w Polsce. Po więcej informacji o grze oraz turnieju zapraszamy na stronę www.blurcup.pl oraz na nasz profil w serwisie facebook http://facebook.com/blurcup

327155076647376938
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Blur w listopadzie
Blur w listopadzie
marcindmjqtx
Fani w Blur
Fani w Blur
marcindmjqtx
Galeria: Blur
Galeria: Blur
marcindmjqtx
Komentarze (0)