Ruszyły zapisy do zamkniętej bety Fallouta 76

Strona głównaRuszyły zapisy do zamkniętej bety Fallouta 76
24.07.2018 18:01
Ruszyły zapisy do zamkniętej bety Fallouta 76

Jest tylko jeden haczyk…

bETWprRx

Jaki? Otóż trzeba zamówić grę przedpremierowo! Tak! Jeżeli chcecie dostać dostęp do wersji demonstracyjnej Fallouta 76 (bo owa „beta”, a właściwie „B.E.T.A.”, jak nieznośnie nazywają ją twórcy, rusza zaledwie na miesiąc przed premierą gry), potrzebujecie kodu, który można otrzymać wyłącznie robiąc pre-ordera.

Jeżeli zamówiliście grę u współpracującego z Bethesdą sprzedawcy (kolejna mina), otrzymany kod możecie wpisać pod tym adresem. Dalej pozostaje wam już tylko cierpliwie czekać. I liczyć na szczęście, bo przy tym wszystkim otrzymanie dostępu wcale nie jest takie proste.

Fallout 76 – Official Trailer

Można przeczytać na oficjalnym forum Bethesdy.

bETWprRz

Niby to nic dziwnego ani szczególnego w świecie gier wideo, ale jakoś sposób przedstawiania sytuacji jest w tym wypadku wyjątkowo niezręczny. Bo to żadna „B.E.T.A.”, która wprawdzie wykorzystuje graczy jako testerów infrastruktury, ale przynajmniej pozwala zobaczyć powstającą grę wcześniej od innych.

325513540432050140

To najzwyczajniejsze w świecie demo. Za które trzeba de facto zapłacić. I jeszcze w dodatku się zapisać i czekać na wybranie, bo nie wszyscy dostaną dostęp w tym samym czasie (choć producentzapewnia, że ostatecznie wcześniej zagrać będą mogli wszyscy, którzy złożyli zamówienia przedpremierowe).

Bethesdo, nie tędy droga.

bETWprRF

Dominik Gąska

Udostępnij:
bETWprRJ
Komentarze (2)
bETWprSv