Ruszyły zapisy do zamkniętej bety Fallouta 76

Ruszyły zapisy do zamkniętej bety Fallouta 76

Ruszyły zapisy do zamkniętej bety Fallouta 76
24.07.2018 18:01

Jest tylko jeden haczyk…

Jaki? Otóż trzeba zamówić grę przedpremierowo! Tak! Jeżeli chcecie dostać dostęp do wersji demonstracyjnej Fallouta 76 (bo owa „beta”, a właściwie „B.E.T.A.”, jak nieznośnie nazywają ją twórcy, rusza zaledwie na miesiąc przed premierą gry), potrzebujecie kodu, który można otrzymać wyłącznie robiąc pre-ordera.

Jeżeli zamówiliście grę u współpracującego z Bethesdą sprzedawcy (kolejna mina), otrzymany kod możecie wpisać pod tym adresem. Dalej pozostaje wam już tylko cierpliwie czekać. I liczyć na szczęście, bo przy tym wszystkim otrzymanie dostępu wcale nie jest takie proste.

Fallout 76 – Official Trailer

Można przeczytać na oficjalnym forum Bethesdy.

Niby to nic dziwnego ani szczególnego w świecie gier wideo, ale jakoś sposób przedstawiania sytuacji jest w tym wypadku wyjątkowo niezręczny. Bo to żadna „B.E.T.A.”, która wprawdzie wykorzystuje graczy jako testerów infrastruktury, ale przynajmniej pozwala zobaczyć powstającą grę wcześniej od innych.

325513540432048754

To najzwyczajniejsze w świecie demo. Za które trzeba de facto zapłacić. I jeszcze w dodatku się zapisać i czekać na wybranie, bo nie wszyscy dostaną dostęp w tym samym czasie (choć producentzapewnia, że ostatecznie wcześniej zagrać będą mogli wszyscy, którzy złożyli zamówienia przedpremierowe).

Bethesdo, nie tędy droga.

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)