Ruszyły testy nowej mapy do PUBGa, a nowa aktualizacja upamiętnia rok od premiery tytułu w Early Accessie

Strona głównaRuszyły testy nowej mapy do PUBGa, a nowa aktualizacja upamiętnia rok od premiery tytułu w Early Accessie
04.04.2018 11:09
Ruszyły testy nowej mapy do PUBGa, a nowa aktualizacja upamiętnia rok od premiery tytułu w Early Accessie
Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski

Nowa lokacja ma zmusić graczy do szybszej gry. Szybko ma też zniknąć z serwera...

Wkrótce PUBG doczeka się nowej mapy nazwanej Savage, a tymczasem twórcy zapraszają na pierwsze testy. Póki co mapa dostępna jest tylko na specjalnym serwerze, do którego dostęp można uzyskać po wprowadzeniu klucza. Kody do testów są rozdawane na stronie twórców.

325538244009932764

Twórcy zachęcają też do jak najszybszego rozpoczęcia zabawy, bo testy nie potrwają długo. Skończą się już w czwartek o godzinie 13:00. Nie będzie to zapewne ostatnia okazja do pogrania przed premierą, w twórcy uprzedzają bowiem, że mapa jest jeszcze mocno niedopracowana i rozgrywki mają służyć głównie zebraniu pierwszych wrażeń. Na takowe jednak każdy chętny powinien się załapać, liczba wypuszczonych kluczy jest bowiem bardzo duża.

Nową mapę wyróżnia na tle pozostałych dwóch niewielki rozmiar (no dobra, niewielki w porównaniu do pozostałych, to wciąż powierzchnia 4x4 km), zmuszający do szybszej rozgrywki. Poza okazją do przetestowania kolejnej lokacji, pojawiła się także nowa aktualizacja „dla wszystkich”, dodająca do gry możliwość wizualnej modyfikacji broni. Przy okazji dodano darmową skórkę z okazji pierwszej rocznicy zamieszczenia gry w Early Accessie.

Krzysztof Kempski

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)