Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Ruszyła przedsprzedaż Playstation 5. Jest kilka haczyków. Pierwszy: brak ceny

Strona głównaRuszyła przedsprzedaż Playstation 5. Jest kilka haczyków. Pierwszy: brak ceny
27.08.2020 08:03
Ruszyła przedsprzedaż Playstation 5. Jest kilka haczyków. Pierwszy: brak ceny
bDSAWBNi

Sony oraz Microsoft skąpią informacji na temat swoich nowych konsol Playstation 5 i Xbox Series X. Ci pierwsi rozpoczęli jednak cichą przedsprzedaż swoich urządzeń. Sęk w tym, że nadal nie znamy cen.

bDSAWBMB

Informacje zapowiadające przedsprzedaż są widoczne jedynie na amerykańskich stronach Playstation. "Zarejestruj się, aby dostać szansę na bycie jedną z pierwszych osób, które zamówią konsolę przedpremierowo" – czytamy w komunikacie.

Firma prosi o adres mailowy oraz PlayStation Online ID i potwierdza jednocześnie, że konsole otrzyma limitowana liczba użytkowników. "Rezerwacje przedpremierowe będą przyjmowane na zasadzie: kto pierwszy, ten lepszy. Dlatego ięc po otrzymaniu zaproszenia przez e-mail, zachęcamy do stosowania się do instrukcji i szybkiego działania" – mówi komunikat Sony.

325262746604353500

Firma podkreśla jednocześnie, że każdy użytkownik może zamówić jedną konsolę: do wyboru Playstation 5 lub PS5 Digital Edition (wersja bez czytnika płyt) oraz po dwa kontrolery DualSense, ładowarki do padów, zestawy słuchawkowe Pulse 3D, piloty i kamery.

bDSAWBMD

"Ze względu na ograniczoną ilość i wysoki popyt, będziemy ograniczać rezerwacje na przedsprzedaż konsoli PS5 do 1 na identyfikator PSN" – czytamy na stronie.

Sony przygotowało również sekcję FAQ z najczęściej zadawanymi pytaniami. Dowiadujemy się z niej, że "wszystkie zamówienia, które nie będą zawierały adresu pocztowego w Stanach Zjednoczonych, będą anulowane".

Niestety, cały czas nie znamy cen urządzeń. Polska strona również milczy.

bDSAWBNz