Rusza machina promocyjna Ghost of Tsushima. Będzie fizyczna ścieżka dźwiękowa i płyta z remixami

Rusza machina promocyjna Ghost of Tsushima. Będzie fizyczna ścieżka dźwiękowa i płyta z remixami

Rusza machina promocyjna Ghost of Tsushima. Będzie fizyczna ścieżka dźwiękowa i płyta z remixami
07.07.2020 15:51

Nazwijcie nas staroświeckimi, ale fizyczne wydania płyt ze ścieżkami dźwiękowymi chwytają nas za serca (i portfele).

Ścieżkę dźwiękową do "Ghost of Tsushima" przygotował duet Ilan Eshkeri i Shigeru Umebayashi. Jak tłumaczył w naszej ekskluzywnej rozmowie Jason Connell, dyrektor artystyczny/kreatywny w Sucker Punch, Umbayashi (japoński kompozytor muzyki do m.in. filmu “Dom latających sztyletów” czy “Spragnieni miłości” – red.) był pierwszym wyborem studia. Efekty jego pracy mogliśmy usłyszeć podczas dema znanego z E3 w 2018 r.

Z czasem jednak gra urosła do olbrzymich rozmiarów i potrzebny był kolejny twórca. Tak dołączył do zespołu Ilan Eshkeri (brytyjski kompozytor, m.in. “Helikopter w ogniu” – red.), z którym Shigeru współpracował w przeszłości.

https://youtu.be/RcWk08PBe7k

Zanim jednak usłyszymy oryginalną ścieżkę, ukaże się EP-ka z czterema utworami z gry, zremixowanymi przez reprezentantów szeroko pojętej muzyki elektronicznej. Na płycie "Sound of the Storm – Ghost of Tsushima Soundtrack: Reimagined EP" znalazły się interpretacje Glitch Mob, Alessandro Cortini, Tycho i TOKiMONSTA.

325307206294057586

Warto dodać, że zarówno oryginalna ścieżka dźwiękowa (17 lipca – w dniu premiery gry), jak i remixy (10 lipca) ukażą się na fizycznych nośnikach nakładem wytwórni Milan Records.

Ci, którzy nie mogą doczekać się premiery "Ghost of Tsushima" mają szanse swoją kopię gry odebrać już minutę po północy z 16 na 17 lipca. Playstation umożliwia taką zabawę nawiązując współpracę z Allegro Smart. Co trzeba zrobić? Po pierwsze: trzeba mieć wykupiony abonament na Allegro Smart. Potem grę trzeba zamówić w sklepie Media Markt na Allegro. Zakupu trzeba dokonać do 13 lipca, do godz. 15:00. Jeśli spełnicie wszystkie warunki, wystarczy czekać pod wskazanym paczkomatem na sms, który powinniście dostać o godzinie 00:01, odebrać "Ghost of Tsushima", zainstalować, ściągnąć premierową aktualizację (ta ma ważyć ok. 7,9 gb) i grać.

A wcześniej – bo 14 lipca o godzinie 16.00 – możecie sprawdzić recenzję najnowszego dzieła Sucker Punch na naszych łamach. Ale o tym jeszcze wam przypomnimy.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)