Ruffian Games i Crackdown 2?

Gracze chcą drugiej części Crackdown . Wiadomo to już od dłuższego czasu i w ogóle mnie to nie dziwi. Była to naprawdę relaksująca i wciągająca pozycja (i przy okazji moja pierwsza recenzja na Polygamii, ehh - czar wspomnień). Microsoft również chętnie zobaczyłby sequel na swojej konsoli, co najmniej dwukrotnie jasno dawał to do zrozumienia. Co więc stoi na przeszkodzie, by superagenci wkroczyli do akcji? Najprawdopodobniej All Points Bulletin, nad którym ostro pracuje studio Realtime Worlds. Jednak coraz więcej wskazuje na to, że prędzej, czy później dostaniemy drugą część Crackdown.

Ruffian Games i Crackdown 2?
marcindmjqtx

Najświeższe informacje pochodzą z Gamasutry. Informuje ona, że część pracowników Realtime (kluczowych przy tworzeniu Crackdown) założyła własne studio - Ruffian Games. W parze z doniesieniami Game Informera, jakoby nad sequelem nie pracowało Realtime Worlds, składa nam się to na kolejną ploteczkę z gatunku "bardzo byśmy chcieli, ale nikt tego nie potwierdzi". Trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Aktualizacja: Również VG247 informuje , że coś jest na rzeczy. Zdaniem Bloga fundusze na nowe studio wyłożył sam Microsoft, a jego celem jest właśnie stworzenie Crackdown 2.

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomościplotkicrackdown 2
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.