Rozwiązujemy konkursy Alan Wake

Rozwiązujemy konkursy Alan Wake17.05.2010 15:02
Rozwiązujemy konkursy Alan Wake
marcindmjqtx

Po prawie dwóch tygodniach różnych konkursów i zadań, nadszedł wreszcie czas na ich rozwiązanie. Kto dostanie grę, a do kogo powędruje konsola?

Zadań było pięć i zgodnie z przewidywaniami spotkały się z różnym przyjęciem. I dobrze - dla każdego znalazła się jakaś okazja, aby coś wygrać. Zacznijmy więc chronologicznie.

Zwycięzcą pierwszego zadania, Pani Światła, został okoo. Nagroda: gra Alan Wake, koszulka i latarka. Niebieskawa Pani Światła prezentuje się następująco:

Zwycięzcą drugiego zadania, Skryba Rewolwerowiec, został Jacek G. Nagroda: gra Alan Wake, koszulka i latarka. Szybka nagroda za szybkie rozwiązanie quizu.

Zwycięzcą trzeciego zadania, Huk i Chaos została ekipa w składzie Kamil Tustanowski, Maciej Poleszak i Bartłomiej Poleszak, których zgłoszenie nieco przerosło nasze początkowe założenia dotyczące konkursu. Nagroda do podziału: gra Alan Wake, koszulka i latarka.

Zwycięzcą pierwszego etapu piątego zadania, Ukrytych Motywów, polegającego na odnalezieniu fragmentów obrazka, został Konrad S. który również otrzymuje zestaw: gra Alan Wake, koszulka i latarka.

werbelki

Natomiast zwycięzcą drugiego etapu piątego zadania, a tym samym osobą, do której powędruje konsola Xbox 360 został Wincenty R., którego robi następujące rzeczy aby nie zasnąć:

By nie zasnąć nie pijam kawy. To takie spopularyzowane i oczywiste. Kawa działa bardzo krotko,po upływie ok. godziny od wypicia senność ze zmęczeniem powracają z nawiązką. No energy drink. Picie kawy podnosi tez poziom hormonu stresu - a chyba nikt nie chce mieć pełnej stresów nocy (szczególnie kiedy ma ich zanadto błądząc w ciemnościach lasu). Kazdy człowiek potrzebuje snu. Sen to poniekąd strata czasu,dlatego wypracowałem w sobie zdolność do niespania. Nie korzystam z zadnych wspomagaczy-pobudzaczy. Zadnych zapalek podtrzymujących powieki. To takie łatwe i malo skomplikowane. Siegam po cos zupełnie niekonwencjonalnego. Cos swojego. "Mentalna Kofeina" To odpowiednie podejście, odpowiedni tok myslenia i odpowiednia pozycja ciala. Nie leze w lozku, bo to prowokuje. Pozycja siedzaca,stojaca jest w porzadku. Pije duzo chłodnej wody mineralnej,zapraszam świeże powietrze(otwarte okno w lecie) oraz unikam jedzenia(szczególnie słodyczy)- powoduje to wzrost cukru we krwi to z kolei wywołuje senność. To jedynie okoliczności wspomagające. Senność mija,kiedy w głowie fruwają sylaby myślo-tworcze niczym te z Heavy Rain. Im więcej myślisz o śnie,tym bardziej nie chce Ci się spać. Efekt placebo. Wystarczy zająć czymś swój mózg.Jednym z powodów, z których lubię powstrzymywać się od snu w środku nocy, jest fakt,że większość ludzi przestaje myśleć i wówczas mój umysł jest w stanie działać bardziej klarownie Wszystkim zwycięzcom gratulujemy, oczekujecie dalszego kontaktu w sprawie odbioru nagród.

326986124344650007
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)