Rozwiązanie konkursu Bakugan

marcindmjqtx

13.09.2010 21:00, aktual.: 15.01.2016 15:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tydzień temu ogłosiliśmy konkurs, w którym mieliście przekonać nas, redakcję Polygamii, do obejrzenia Bakugan. Wybraliśmy pięć najlepszych odpowiedzi, po których czujemy nieprzepartą chęć oglądania tego serialu animowanego.

Yasiekk szafował argumentami, pod których siłą ugiąłby się każdy:

Dlaczego musicie obejrzeć Bakugan? To przecież oczywiste. Nadmiar wolnego czasu jaki zdarza się redaktorom Polygamii musi zostać jakoś spożytkowany. Te bezwartościowe minuty, jakie normalnie poświęcilibyście na pisanie newsów, recenzji czy felietonów nie mogą pójść na marne. Zresztą spójrzmy prawdzie w oczy - jak wszyscy prawdziwi gracze chcecie pięknych kobiet. A nie ma nic bardziej podniecającego dla płci przeciwnej niż oglądanie z bananem na ustach Bakuganów i wspólne krzyczenie "BAKUGAN WALKA! SUPER MOC AKTYWACJA: PODWÓJNA MACZETA!". Gwarantuję, że wszystkie cziksy będa wasze. No i podobno sam Justin Bieber uwielbia Bakugan. Paulina zasięgnęła opinii ekspertki:

Generalnie to ja tez nie wiem co to jest ten Bakugan ale moja córeczka jak jej pokazałam ten obrazem powiedziała: oooo baja i radośnie się uśmiechnęła, a moja córeczka, muszę Wam zdradzić, jest świetnym ekspertem od bajek więc jeśli jej się podoba to i Wam będzie się podobałała ta baja:) Jakec odwołał się do rozsądku:

Dlaczego warto obejrzeć Bakugan? Nie wiem, czy warto, ale skoro staje się coraz popularniejszy, to trzeba by zobaczyć chociaż fragment, żeby wiedzieć, czy można pozwalać dzieciom pchać się w tę nową modę... Kacper postanowił być szczery, a ponieważ chce uszczęśliwić dziecko, to mu w tym pomożemy. No i ujęły nas te Żółwie Ninja - cowabunga!

Powinniście obejrzeć Bakugan, żebym mógł wygrać jedną z płyt dvd, które macie do rozdania. Dzięki temu będę miał ładny prezent dla swojego młodszego brata, zakochanego w Bakuganach. Chociaż z tym "zakochaniem" może być w tej chwili różnie, dzieci strasznie szybko zmieniają swoje zainteresowania (nie to co ja w jego wieku - Żółwie Ninja 4 life ;). Tak czy inaczej z filmu na pewno się ucieszy. Może wy po obejrzeniu kreskówki będziecie mieli więcej tematów do rozmów ze swoimi dziećmi lub rodzeństwem. Czy warto zaryzykować seansu nie wiem, ale chyba nie powinno to się zakończyć wielką traumą ;) Crakeers połechtał za to naszą próżność.

Powinniście obejrzeć Bakugana koniecznie, ponieważ Bakugan: wykręca sutki, gniecie orzeszki, tarmosi tygryska, cofa Bułgara, czochra neurony, robi z moszny kaptur, rozluźnia pośladki, ma bata na Mariolę, pobudza paluszki, podkręca wąsika, łechta paznokcie, ściąga skarpetki, mizia policzki i wygładza cellulit wiedząc na co się porywa nie wywołując przy tym jednoczesnego efektu latencji. A oprócz tego to bardzo jaram się japońskimi animkami, tudzież mangami już od czasów szkolnych i warto byłoby spróbować swoich sił w konkursie dzięki któremu miałbym szansę postawienia na swojej półeczce ów tytuł z przygodami Dana i spółki. Przy okazji nawiązaniu kontaktu z Wami pragnę pozdrowić całą redakcję Polygamii, jesteście super i oby tak dalej. Również pozdrawiamy. Jak widać metody zgarnięcia nagrody bardzo różne. Autorzy tych wypowiedzi otrzymają DVD z Bakugan: New Vestroia.

Redakcja

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)