Rozwiązanie konkursów o hełm Magneto i Watch Dogs w edycji Vigilante

Strona głównaRozwiązanie konkursów o hełm Magneto i Watch Dogs w edycji Vigilante
28.05.2014 15:25
Rozwiązanie konkursów o hełm Magneto i Watch Dogs w edycji Vigilante
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Przyszedł czas na ogłoszenie zwycięzców.

bEJxLNrF

W konkursie, w którym należało przebrać się za członka X-Men, głosowanie zakończyło się dziś o północy. Podliczyliśmy głosy i niekwestionowanym zwycięzcą okazał się Kamil, który przebrał się za Xaviera z lat 80-tych.

zdjęcie konkursowe

Drugie miejsce zajął Bunch (Wolverine), trzecie Rafał (Nightcrawler), a czwarte Ela (Phoenix). Gratulujemy! Z nimi wszystkimi skontaktujemy się w sprawie nagród.

bEJxLNrH

Fundatorem nagród jest HyperX.

-

Zawartość edycji Vigilante gry Watch Dogs

Konkurs "Zhakuj hasło, wygraj Watch Dogs" Na konkurs przyszło aż 300 zgłoszeń! A wydawało nam się, że tylko niektórym będzie się chciało szukać wyrazów tworzących hasło. Najszybsi okazali się - i tym samym zdobywają ufundowaną przez Empik pecetową edycję Vigilante gry Watch Dogs - Marek Pol, Mateusz Kośmider, Maciej Łukaszyk, Łukasz Jaskuła i Radosław Krajewski. Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

bEJxLNrN

Hasło brzmiało: HAKUJĘ TO MIASTO ABY STAŁO SIĘ MOJĄ BRONIĄ. Pochodzi z reklamówki Watch Dogs. Nie brakowało chybionych prób (np. Hakuję aby miasto stało się moją bronią), ale większość trafiła właściwie. Dziękujemy za udział, gratulujemy laureatom i życzymy szczęścia w kolejnych konkursach.

Redakcja

326826408587057194
Udostępnij:
bEJxLNsD