Rozszerzone dane NPD za październik

Rozszerzone dane NPD za październik

Rozszerzone dane NPD za październik
marcindmjqtx
14.11.2009 03:01, aktualizacja: 11.01.2016 17:34

Tradycyjnie już przedstawiamy również rozszerzoną listę najlepiej sprzedających się w USA gier w październiku. Dla mnie największy sukces to całkiem dobry wynik Demon's Souls.

W pierwszym momencie byłem zaskoczony, że gra nie trafiła do pierwszej dziesiątki, bo wiedziałem, że sprzedaż osiągnęła poziom w okolicach 150 tysięcy. Jak pokazuje powyższy obrazek zabrakło jej bardzo niewiele i w końcu skończyła na miejscu 11, co patrząc na specyfikę tytułu złym wynikiem nie jest.

Z innych rzeczy w rozszerzonym zestawieniu widzimy Borderlands na PS3, które sprzedały się raptem w 115 tysiącach sztuk. Widać, że w przypadku gier głównie sieciowych Amerykanie wolą Xboxa 360. Jeśli zaś chodzi o FIFĘ to możemy przypuszczać, że tutaj obie platformy poszły prawie łeb w łeb.

W zestawieniu pojawia się również Tekken 6, który raczej zbyt silnego startu nie miał (miejsce 16 dla wersji na PS3), ale trzeba pamiętać, że miał premierę 27 października W Stanach.

Ach i warto wspomnieć, że w TOP 20 nie było żadnej gry od Activision Blizzard (wyniki sprzedaży DJ Hero tutaj)  i choć wiem, że za miesiąc zajmą całą górną półkę to chwilowo mogę się cieszyć ze swego małego zwycięstwa.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)