Rozgrywki Blood Bowl 2 przełożone na wrzesień

Rozgrywki Blood Bowl 2 przełożone na wrzesień

Rozgrywki Blood Bowl 2 przełożone na wrzesień
marcindmjqtx
11.06.2015 19:12, aktualizacja: 05.01.2016 15:02

Niby mieliśmy zagrać jeszcze w czerwcu, ale zawodnicy się pożarli.

Nie no - wiadomo, że chodzi o dodatkowy czas na dopieszczenie gry. Bo przecież nie o to, że czerwiec dzięki Batmanowi wcale nie jest już takim sezonem ogórkowym. Inna rzecz, że we wrześniu Blood Bowl 2 będzie musiało rywalizować z piłkami nożnymi od EA Sports i Konami. Jak czytamy w komunikacie, dotyczącym opóźnienia:

W ramach podziękowania za wsparcie i cierpliwość gracze otrzymają w trakcie przedsprzedaży dodatkową rasę w Blood Bowl 2 (wraz z jej własnym wyglądem, SI, umiejętnościami oraz gwiazdami drużyny): Jaszczuroludzi lub Leśnych Elfów.

Ale jakie to podziękowanie, skoro i tak trzeba złożyć zamówienie przedpremierowe, by je dostać? Słaby argument, by kupować kota w worku. Inna sprawa, że zamawiając przed premierą wersję na PC (na Steamie), dostaniemy dostęp do bety, która ma wystartować kilka tygodni przed premierą.

A oto i najnowszy zwiastun:

Trzeba przyznać, że zawodnicy wyglądają... bojowo. To może być ciekawy pomysł na urozmaicenie jesiennych dylematów czy odpalić Fifę/Pesa czy NBA 2K (o NBA Live zapominamy). Premiera 22 września na PC, PS4 i Xboksie One.

[źródło: informacja prasowa]

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)