Rozgrywka: Marvel vs. Capcom 3

Rozgrywka: Marvel vs. Capcom 324.06.2010 16:59
Rozgrywka: Marvel vs. Capcom 3
marcindmjqtx

W nawale wieści z E3 jakoś umknęło nam, że pokazano wreszcie to, co w Marvel vs. Capcom 3 najważniejsze - soczysty kawał rozgrywki.

Aż pięć filmików wrzuconych do sieci przedstawia pięć kompletnych walk, gdzie drużyna Capcomu mierzy się z Marvelovską. Nie brakuje tu pewniaków w stylu Ryu, Wolverine'a i Hulka, ale są też nowe postacie - Deadpool, Dante czy Chris.

E3 Gameplay 1 - MARVEL VS. CAPCOM 3

Jest kolorowo, dynamicznie, wszystko błyska, a po planszy miota się nawet do sześciu herosów. Świetnie wyglądają komentarze do naszych akcji w formie komiksowych onomatopei. Mam nadzieję, że w tym zamieszaiu nie rozmyje się jakakolwiek taktyka. W końcu kontrolując aż 3 postacie można pokombinować z ich możliwościami.

E3 Gameplay 2 - MARVEL VS. CAPCOM 3

Bardzo podobają mi się momenty prezentacji bohaterów: przed walką i wykonaniem specjala - w bijatyce rzadko jest czas podziwiać modele postaci. Choć nadal są nieco zbyt sterylne i "plastikowe".

E3 Gameplay 4 - MARVEL VS. CAPCOM 3

Jesli jednak spojrzeć chłodnym okiem, to poza dodaniem nowych postaci i lepszą grafiką, nie widać zbyt wielu zmian. Kapitan Ameryka i Hulk mają wciąż te same ciosy i ruchy, co w części pierwszej. Jest ładniej, płynniej, ale czy "Marvel vs. Capcom 3" wniesie cokolwiek nowego?

E3 Gameplay 5 - MARVEL VS. CAPCOM 3

326851799057918231
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)