Różdżki Sony nazywają się Gem?

Różdżki Sony nazywają się Gem?
marcindmjqtx

10.12.2009 14:37, aktual.: 15.01.2016 13:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W nadchodzącym roku zarówno Sony, jak i Microsoft pokażą swoje nowe kontrolery. Kontrolery ruchowe, Natal i Gem, zapewne wprowadzą na rynek nowych klientów. Te słowa padły z ust Johna Riccitiello na UBS 37th Annual Global Media Conference. Czyżby szef Electronic Arts zdradził w końcu, jak nazywać się będą różdżki Sony? W końcu do tej pory nie znaliśmy ich nazwy.

Sprawdziliśmy z SCE Polska. Nie, Gem to nie jest nazwa nowych kontrolerów. Amerykański oddział Sony stwierdził lakonicznie, że nazwa kontrolerów nie została jeszcze oficjalnie podana.

O co więc mogło mu chodzić? Czyżby Riccitiello po prostu się pomylił? A może chodziło mu wyłącznie o nazwę jakiejś części różdżki, w końcu gem to po angielsku kamień szlachetny (świecąca kulka?) Może mamy tu do czynienia z kolejnym akronimem - G.E.M? A może po prostu tak na to się mówi w Electronic Arts (bo przecież na pewno już pracują nad grami wykorzystującymi nowe kontrolery) i po prostu Riccitiello użył ich wewnętrznej nazwy?

Wygląda na to, że musimy uzbroić się w cierpliwość. W końcu Natal to też jak na razie jedynie nazwa kodowa i sama kamerka może finalnie nazywać się zupełnie inaczej.

AKTUALIZAJCA: No i się wyjaśniło. Gem to była kiedyś nazwa kodowa na różdżki, jak udało się dowiedzieć Kotaku.

[via IGN]

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)