Rozchodniaczek: Zombie, wojownicy, zabójcy i dalszy ciąg Layers of Fear

Rozchodniaczek: Zombie, wojownicy, zabójcy i dalszy ciąg Layers of Fear

Rozchodniaczek: Zombie, wojownicy, zabójcy i dalszy ciąg Layers of Fear
01.07.2016 20:36

A także piksele, dużo pikseli.

Nowy zwiastun Death’s Gambit

Intrygujące action-RPG ze świetną, pixel-artową grafiką doczekało się nowego zwiastuna. Koncentruje się on na walkach z bossami. Gra ukaże się na PC i PS4 w przyszłym roku.

Death's Gambit - Bosses Trailer | PS4

State of Decay: Year One Survival z wydaniem pudełkowym

State of Decay, czyli pecetowy i xboksowy zombie survival w otwartym świecie, doczeka się pudełkowego wydania z dwoma DLC, plakatem i ścieżką dźwiękową. Jeżeli nie graliście i czujecie ciągle brak zombie waszym życiu, to może się przyda.

325656966402159218

Nowe DLC do XCOM-a 2

XCOM 2: Shen’s last Gift wprowadza misję, w której zadaniem gracza jest przejęcie prototypu robota, stworzonego przez ojca głównego inżyniera Shena. Po ukończeniu tego zadania można wykorzystywać roboty w swoich oddziałach.

XCOM 2 – Shen’s Last Gift DLC Launch Trailer

Ciąg dalszy Layers of Fear

Dodatek o tytule Inheritance domknie kilka wątków z podstawki ręką córki jej głównego bohatera. Tym razem wcielimy się właśnie w tę - już dorosłą - dziewczynę, która wraca do rodzinnego domu, by zmierzyć się z przeszłością.

Layers of Fear: Inheritance teaser trailer

Premiera na PC, Xboksie One i PS4 już 2 sierpnia.

Budowniczy w nowym trailerze Cywilizacji 6

Im więcej wiadomo o nowej Cywilizacji, tym większe jest wrażenie, że będzie to odsłona zmieniająca zaskakująco wiele w utartej formule serii. Kolejnym argumentem za tym jest najnowszy trailer, pokazujący jednostkę budowniczego.

CIVILIZATION VI - First Look: Builders - International Version (With Subtitles)

Piąty Nieuchwytny Cel w Hitmanie

Dziś od godziny 14:00 gracze nowego Hitmana mogą próbować zabić piąty z Nieuchwytnych Celów (Elusive Target), dodawanych przez twórców do gry. Mają na to 72 godziny, po których zadanie zniknie na zawsze. Nagrodami za ukończenie określonej liczby takich wyzwań są unikatowe przedmioty w grze.

325656966403011186

King of Fighters XIV z nowym trailerem

Najnowsza odsłona wysłużonej serii bijatyk doczekała się kolejnego trailera. Przedstawia on część z dostępnych w grze wojowników. Premiera zaplanowana jest na 26 sierpnia na PS4.

THE KING OF FIGHTERS XIV: Team South America

Muzyka w tle na Xboksie One z datą

W końcu wiemy, kiedy funkcja znana właścicielom Xboksów 360 trafi w końcu na najnowszą konsolę Microsoftu. Możliwość słuchania własnej muzyki podczas grania pojawi się 2 sierpnia, czyli 2,5 roku po premierze konsoli. Lepiej późno niż wcale?

Rozchodniaczek albo strzelam!

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)