Rozchodniaczek: Zombie, Conan i broń palna

Rozchodniaczek: Zombie, Conan i broń palna
29.01.2016 18:54
Rozchodniaczek: Zombie, Conan i broń palna

Dzisiejszy odcinek sponsorują literki F, P i S.

Nowy zwiastun Dying Light: The Following - Enhanced Edition

Macie ochotę powalczyć z zombie? Płaczecie po nocach z powodu opóźnienia FSP-owego Walking Dead? Lekiem na to może być przygotowywane przez Techland rozszerzenie do Dying Light. The Following wprowadzi nowy region (ma być dwa razy większy od podstawowej gry), postacie, wrogów i zadania. Poza samym DLC wyjdzie również nowa wersja gry - Dying Light: The Following - Enhanced Ediion, zawierająca poza podstawką i dodatkiem również szereg usprawnień rozgrywki. Tymczasem - nowy trailer.

Dying Light: The Following Enhanced Edition - Exploration Trailer

Nadchodzi survivalowy Conan

Survival w świecie dark fantasy? Z Conanem? Tak, proszę. Niestety, są też złe wiadomości. Conan Exiles wyjdzie początkowo w steamowym Early Access (na wiosnę tego roku), co rzadko wróży dobre wiadomości. Później (miejmy nadzieję, że szybko) pełna wersja trafi zarówno na konsole jak i PC. Trailer!

Conan Exiles Official Reveal Trailer

Nie najgorsza reklamówka DLC do Black Ops III

Kolejne DLC! Pomyślałby ktoś, że to jakaś moda. Tym razem do Call of Duty: Black Ops III. Nowe mapy do multiplayera, tryb zombie i nie najgorsza reklamówka ze znaną twarzą. Activision robi, co może i nie ma się im co dziwić.

Ile sprzedano Xboksów One? EA przypadkowo zdradza tajemnicę Microsoftu

Chociaż Sony jest dość otwarte w informowaniu o wynikach sprzedaży Playstation 4, to Microsoft stara się raczej trzymać w tajemnicy liczbę sprzedanych egzemplarzy Xboksa One. Stara się, bo jak się po raz kolejny okazuje, utrzymanie sekretu nawet w błahych sprawach jest trudne (na co zwracam uwagę szczególnie zwolennikom spiskowych teorii). Podczas prezentacji dla inwestorów Electronic Arts podało pełną liczbę konsol aktualnej generacji, obecnych na rynku - 55 milionów. Wystarczy teraz wziąć informacje od Sony (firma mówi o prawie 36 milionach sprzedanych PS4) i tajemnicę Microsoftu można sobie wyliczyć na palcach. To nie pierwszy raz, kiedy dzieje się coś takiego.

Czy Manhattan w The Division faktycznie jest jak prawdziwy?

Ubisoft chwali się, że na potrzeby The Division bardzo dokładnie odwzorował słynną dzielnicę Nowego Jorku. Ile jest w tym prawdy? Zobaczcie sami.

The Division Beta versus real Manhattan

Rozchodniaczka klecił

Dominik Gąska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)