Rozchodniaczek z origami w Plusie, smyczkami z Dzikiego Gonu oraz spokojną rozgrywką z Nier: Automata

Strona głównaRozchodniaczek z origami w Plusie, smyczkami z Dzikiego Gonu oraz spokojną rozgrywką z Nier: Automata
01.03.2017 20:00
Rozchodniaczek z origami w Plusie, smyczkami z Dzikiego Gonu oraz spokojną rozgrywką z Nier: Automata
Adam Piechota
Adam Piechota

Czyli taki dla wszystkich. Tylko nie dla fanów Indiany Jonesa.

bEEqKOZN

W Humblu mają Bundle

Gdy środowego Rozchodniaczka prowadzisz już ponad pół roku, a wszystkie Humble zaczynają się przecież w środy, ich zawartość może ci się trochę mieszać. No ale jestem pewny, że Arma już była kilka miesięcy temu. Znacie rytuał, bierzcie chociaż najtańszy pakiet, na Steamie nigdy za wiele gier.

W Nierze mają gameplay

bEEqKOZP

Taki wypasiony, bo prawie pół godziny. Ale mnie nie pytajcie, bo nadal mam abiwaletny stosunek do "jedynki", przygotowując sobie podkładkę przed recenzją Automaty i zazwyczaj filmików natury gameplayowej unikam. Premiera 10 marca. Mam szczerą nadzieję, że będzie to jeszcze jedna obok Zeldy gra, która zdobędzie mój prywatny ranking 2017 roku.

NieR: Automata: "Exploring Earth's Distant Future - 27 Minutes of Uninterrupted Gameplay"

W Finalu dostali A King's Tale

Wiecie, taki uroczy dodatek dla tych, co lubią przepłacać i preorderować kolekcjonerki. To teraz jest za darmo na obu konsolach dla wszystkich posiadaczy Final Fantasy XV. Wygląda zaś całkiem interesująco.

A King's Tale: Final Fantasy XV Is Available Now For Free!

Na Switchu będą mieli Rogue Trooper Redux

bEEqKOZV

Ale pierwsza zajawka pokazuje bardzo, bardzo niewiele. Wiadomo, że tytuł będzie także dostępny na reszcie sprzętów. Ale skoro Nintendo wysypało dzisiaj tyle indyków...

W niszy fanów Indiany nie będzie remastera Fate of Atlantis

LucasFilm poprosił fanów, którzy odświeżali tego klasyka, by dali sobie spokój ze swoją produkcją. Tak grzecznie, bez straszenia prawnikami. Może Lucaski mają własne plany dotyczące charyzmatycznego archeologa. A może chcą go już zostawić na zawsze w growej dżungli.

bEEqKOZW

Na Switchu będą mieli także...

New Frontier Days: Founding Pioneers, czyli ulepszoną wersję gierki z 3DS-a. Ładnie tak, dwa dni przed premierą coś dokładać do listy tytułów startowych.

"New Frontier Days ~Founding Pioneers~" Trailer (English)

W kinach domowych będziemy mieć koncert z Dzikiego Gonu

bEEqKOZX

Jak kupimy, rzecz jasna, tutaj, na GOG-u. Niedrogo (pod trzy dyszki). A wydarzenie naprawdę wyjątkowe. Zobaczta sami zresztą.

Video Game Show — The Witcher 3: Wild Hunt concert - Preview

No i w marcu użytkownicy PlayStation Plus dostaną...

Tearaway Unfolded oraz Disc Jam na PS4, Lumo (Vita, PS4), Under Night In-Birth Exe:Late (PS3), Severed (Vita) i Earth Defense Force 2025 (PS3). Polecam to pierwsze, bo urocze. Oraz to ostatnie, na przekór, jak stary fan "Starship Troopers".

PlayStation Plus | Your PS4 Monthly Games for March 2017 | PS4

Rozchodniaczka rozlał, zauważając ze smutkiem, że nie miał ani jednej okazji, by tradycyjnie zawrzeć delikatny pojazd Bartkowi Stodolnemu, któremu chociaż tutaj napisze, że TAK, NADAL JARA SIĘ SWITCHEM i którego ma za generalnie podejrzanego, zbyt pecetowego typka,

bEEqKOZY

Adam Piechota

bEEqKPaL