Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek z graniem za darmo lub półdarmo, hakerami w sieci oraz zombiakami w grudniu

A dodatkowo dźwiękami rodem z Cichego Wzgórza. Parzcie herbatę, zakładajcie grube skarpety i ogrzewajcie się w blasku niskich cen.

Uważajcie, bo teraz w Watch Dogs 2 mogą Was napaść

Inni gracze. Bo do niedocenionej produkcji Ubisoftu trafił nareszcie sieciowy multiplayer. Sprawdziłem dzisiaj przez chwilkę i wygląda na to, że tym razem obędzie się bez spadków animacji, tak utrudniających zabawę przed premierą. No, to bierzcie i hakujcie z tego wszyscy, bo warto, kurczę.

W grudniowym Games with Gold można stracić spokojnie cały miesiąc

Ładny zestaw będzie. Definitywne Sleeping Dogs (od śp. United Front Games) i Outlast na nowym Klocku, Outland oraz Burnout Paradise dla poprzedniego oraz we wstecznej. Z tym Burnoutem szczególnie warto spróbować, jeżeli lata temu nie dało mu się szansy. To była jedna z moich pierwszych gier siódmej generacji. No i obok MotorStorma – ulubione wyścigi, jakie tamta generacja narodziła.

A do biblioteczki wstecznej kompatybilności dołączają…

Rayman Legends (obrazek serduszka) oraz Pure (obrazek połówki serduszka, bo arcade szanować trzeba). Niech rośnie!

Weź sobie streamuj z Xboksa do Oculusa

Z różnych powodów, może na przykład wstydzisz się przed rodziną rzeczy, które wyprawiasz w GTA V. Aplikacja wystartuje 12 grudnia i stworzy na goglach coś na wzór wirtualnego pokoju, gdzie oddasz się zabawie. Potrzeba wyłącznie: konsoli Xbox One, solidnego peceta i Oculusa. Banał. Może lepiej poczekać, aż domownicy zasną?

rozcho1

Data premiery trzeciego sezonu The Walking Dead

Tego od Telltale, że łezkę uroniliście w finale pierwszego. Zatytułowany “A New Frontier”, jak zawsze złożony z pięciu epizodów, rozpocznie się 20 grudnia bieżącego roku. A szczegółowo rzucić nań okiem będziemy mogli już 1 grudnia na The Game Awards. Klementynka powraca. Mam nadzieję, że dalej będzie dbać o to, by włosy były krótkie.

Czy Wasze portfele są już gotowe?

Bo to już dzisiaj na Steamie! Dzień sycącego triumfu pecetowców. Który tak naprawdę kochają nawet ci, co preferują konsole.

A może tak skromniej, tylko Humble Bundle?

Bo nowy zestaw ma szczególnie fajny najniższy próg. Volume, TIS-100 i Legend of Grimlock 2. Za większe sumki zgarniecie dodatkowo Infinifactory, The Secret World, Dungeons 2 i Grim Dawn. Klikać tutaj.

Darmowy weekend w FIFIE 17

Na konsolach. Że zagrać warto, to pisał Wam już Maciu. Ja dodam tylko, iż… W sumie to nie dodam za wiele, bo znamy się całkiem dobrze i wiecie, że redaktor Piechota w sportówki przegrałby nawet z młodszym bratem. Którego nie ma. No ale nawet ja wiem, że darmowy weekend to fajna sprawa. Poniższy filmik wklejam w celach rozrywkowych, oglądacie na własną odpowiedzialność, bo jest tam jedno brzydkie słówko.

Duchy mają wolność wyboru w Wildlands

O swobodzie zabawy w Ghost Recon: Wildlands, dobrze pasującej do nowej polityki Ubisoftu, opowiada kolejny filmik “zza kulis” dla tej gigantycznej produkcji.

Na pożegnanie zaś krótsza wersja głównego motywu do nadchodzącego Huska, autorstwa dobrze Wam znanego Arka Reikowskiego (z którym obszerną rozmowę publikowaliśmy kilka miesięcy temu). Szykuje nam się polski Silent Hill? Nie miałbym nic przeciw, zwłaszcza że Konami odpuściło już chyba temat.

Polewał zdalnie z wysp Alola

Adam Piechota

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry