Rozchodniaczek, w którym gramy za darmo, za półdarmo lub w celach charytatywnych

Strona głównaRozchodniaczek, w którym gramy za darmo, za półdarmo lub w celach charytatywnych
13.09.2017 20:28
Rozchodniaczek, w którym gramy za darmo, za półdarmo lub w celach charytatywnych
Adam Piechota
Adam Piechota

Znalazło się też troszkę miejsca dla rozgrywki z nowego Jeża i piłki (ziew) kopanej.

bEKSRkzp

Humble "totalnie warto" Bundle

No ej, w środku między innymi Dead Rising, Resident Evil 4, Bionic Commando Sonic Adventure czy Sonic Generations. Ograne standardy, jasne, ale jeżeli jakimś cudem ich jeszcze nie macie, to za kilka złotych dostajecie tutaj przyzwoitą zabawę do końca września. Tutaj klikamy.

Premierowy zwiastun PES 2018

bEKSRkzr

Dla Macia i dla rodziny. Nasz redakcyjny spec od piłeczek kopanych lub rzucanych szarpie już dość długo w nową odsłonę tasiemca Konami. I wkrótce zaszczyci łamy Polygamii swoją recenzją. Ja nie rozumiem tych tekstów. Po czym wnioskuję, że mamy odpowiedniego człowieka na stanowisku.

PES 2018 - BVB @ Gamescom

Macie jeszcze cztery dni na darmowe granie w Dead by Daylight

To chyba nie wymaga dodatkowych wytłumaczeń, prawda? Gra sporo się zmieniła od czasów mojej recenzji, ale nawet tę pierwotną wersję wspominać dość pozytywnie. To całkiem niezły pomysł na kilka pozostałych wieczorów tego tygodnia. Grajcie na słuchawkach, czasem można się wystraszyć. Ach, tylko najpierw kliknijcie co trzeba na Steamie.

Dead by Daylight | Console Launch Trailer

Charytatywna akcja Blizzarda wcześniej

bEKSRkzx

Światem wstrząsają huragany Harvey i Irma, więc wydawca zdecydował się przyspieszyć z rozpoczęciem corocznej akcji charytatywnej w World of Warcraft. W grze można już zaadoptować liska Shadowa. Zapłacicie za niego odpowiednik 10 dolarów i 100% tej sumy leci na pomoc potrzebującym. Bardzo ładna akcja i tyle. Aż żałuję, że w WoW-a nie gram.

325559248950736860

Templariusze w Egipcie?

A dlaczego by nie. Nowa zajawka Ubisoftu przysłowiowej części ciała nie urywa, ale dobrze sobie przypomnieć, że Assassin's Creed Origins powoli nadchodzi. W Kolonii grało mi się bardzo przyjemnie.

Assassin's Creed Origins: maski konspiracji

Komu trochę rozgrywki z Sonic Forces?

bEKSRkzy

Ta gra zapowiada się świetnie. O dziwo. Sam przecierałem oczy na Gamescomie. No to macie dwa poziomy w ramach dodatkowego dowodu:

『ソニックフォース』アバター プレイ動画

『ソニックフォース』クラシックソニック プレイ動画

Rozchodniaczka rozlewał absolutnie szczęśliwy

bEKSRkzz

Adam Piechota

Udostępnij:
bEKSRkAn