Rozchodniaczek z głaskaniem Trico w VR

Strona głównaRozchodniaczek z głaskaniem Trico w VR
12.12.2017 21:00
Rozchodniaczek z głaskaniem Trico w VR
Maciej Kowalik
Maciej Kowalik

I ciekawymi tytułami do zatankowania mobilek przed świętami.

Wszędzie możesz być detektywem

Miles Edgeworth nie może pewnie stawać w szranki z Sherlockiem, ale Ace Attorney Investigations - Miles Edgeworth możecie kupić już w App Store i Google Play. To nie zrzynka z Phoenixa Wrighta. Ot, spin-off, w którym pojawiają się również starzy znajomi.

Ace Attorney Investigations Miles Edgeworth

Życie staje się dziwniejsze

Bywa... Od czwartku przekonają się o tym Wasze isprzęty, bo wylądują na nich wtedy 3 odcinki Life is Strange. Pierwszego sezonu, dodajmy. Następne pojawią się w nowym roku.

A w piątek...

W piątek w App Store pojawi się wreszcie Inside. Z takim zestawem na telefonie, przetrwacie każdy świąteczny wyjazd.

Beta Fighting Ex Layer dostępna

Na PS4 i tylko do poniedziałku. Ale to i tak sporo czasu, by przekonać się nad czym pracuje studio Arika, odpowiedzialne niegdyś za serię Street Fighter EX.

ARIKA's Mystery Game - Fuudo (Allen, Darun) vs. Nemo (Kairi, Garuda) [2017.9.22] [Fighting EX Layer]

Wtorkowe promocje

Na PS Store nowa oferta w ramach odliczania do świąt. Przez 48 godzin za South Park: W tył ku akcji zapłacimy 145 zł, co nie jest rewelacją jeśli przyjrzeć się ofertom pudełkowym.

Na Xbox Live potaniała głównie drobnica. Choć zestaw składający się z dwóch części Styxa za 62,50 zł jest niczego sobie. Tak samo jak The Surge za 84 złote.

Styx: Shards of Darkness - Launch Trailer [PL]

A Assassin's Creed 4: Black Flag zupełnie za darmo

Gra zacna, więc warto powtórzyć. Wystarczy zarejestrować się w uPlay lub już mieć tam konto, by pobrać pecetową wersją za darmo. Potem tylko nieco rumu i już można śpiewać szanty z załogą. Oferta jest ważna do 18 grudnia.

Zimowa wyprzedaż startuje na GOG.com

I oprócz nowych ofert, znów darmocha. Tym razem Grim Fandango Remastered. Na złapanie okazji macie niecałe 2 dni.

Sword Coast Legends się zwija

325548571008382940

Grę znajdziemy na Steamie jeszcze tylko do końca grudnia. Autorzy poinformowali, że wtedy kończy im się umowa z wydawcą. A skoro tak, to urządzają na Steamie wyprzedaż i dorzucają nawet dodatek za darmo. To przygoda nastawiona na sieć, ale spokojnie - serwery na tej platformie dalej będą działać.

Keel wita się ze społecznością Quake Champions

Choć starsi gracze wiedzą, że bynajmniej nie jest to jego pierwszy występ w serii. Tym razem dołączy do starć już 14 grudnia. I ma nowe zabawki.

Quake Champions - Keel Story Trailer

Nie bój się bać - sprawdź demo The Evil Within 2

Adam ostatecznie wystawił 3,5/5. Ja czuję do gry większą miętę. Jej sposób straszenia w otwartym świecie bardzo przypadł mi do gustu. Tak bardzo, że wstrzymuję się z powrotem do momentu, aż będę czuł, że mogę poświęcić mu pełną uwagę. Jeśli lubicie dreszczyk, to jesteście sobie winni sprawdzenie darmowego dema:

Trico w VR za darmo

Zapowiedziane w weekend The Last Guardian™ VR Demo można już pobierać z PS Store. Nie musicie posiadać nawet The Last Guardian.

Głęboko westchnął i rozpoczął kolejny żywot w Reigns: Her Majesty,

Maciej Kowalik

Udostępnij:
Komentarze (4)