Rozchodniaczek z darmowymi weekendami, miłością i martwymi powłokami

Strona głównaRozchodniaczek z darmowymi weekendami, miłością i martwymi powłokami
10.04.2020 20:30
Rozchodniaczek z darmowymi weekendami, miłością i martwymi powłokami
Bartosz Witoszka
Bartosz Witoszka

Myśleliście, że jak święta i epidemia na raz, to odpuszczamy? Nie ma zmiłuj!

Darmowy weekend z Hitmanem

Wydana w wersji epizodycznej gra z 2016 roku będzie do dwunastego kwietnia dostępna za darmo na Steamie. Grę przyjęto dość chłodno (głównie ze względu na model wydawniczy), ale tak ogólnie to dalej dobry Hitman. Jeśli nie macie, co robić w święta, to totalnie warto.

325318888705570780

Nie ma w niej za wiele nowości i firma powtarza to, co inni organizatorzy imprez masowych zaplanowanych na drugą połowę tego roku – na dzień dzisiejszy konwent Blizzarda się odbędzie i jest za wcześnie, by podjąć decyzję o odwołaniu.

325318888705701852

Drugi zwiastun Wastelanders, dodatku do Fallouta 76

Rozszerzenie wprowadzające postacie niezależne pojawi się czternastego kwietnia i wraz z jego premierę gra będzie dostępna na Steamie. Warto też wspomnieć, że wszyscy, którzy zakupili grę na Bethesda.net Launcher mogą jeszcze przez trzy dni odebrać darmową kopię gry na platformie Valve.

Fallout 76: Wastelanders - Official Trailer 2

Yoshinori Kitase, twórca oryginalnego i nowego-starego Final Fantasy VII, dziękuje wszystkim fanom za cierpliwość

A premiera gry już dziś! Naprawdę ciężko mi do końca uwierzyć, że to się naprawdę dzieje, a gra jest już dostępna. Sam grałem zdecydowanie za mało w oryginał, żeby odczuwać wobec remake’u  jakieś większe emocje, ale cieszę się, że fani mogą powrócić do tego świata i odkryć go – w pewien sposób – na nowo. A nasza recka, której autorem będzie Adam Piechota, już niedługo.

Final Fantasy VII Remake - Thank You for waiting… | PS4

Znamy już dwie gry, które za tydzień będą dostępne za darmo na Epic Games Storze

Pierwsza z nich to Just Cause 4, która nie jest zbytnio lubiana przez fanów, ale jak za darmo, to wiadomo – grzech nie wziąć. Druga gra z kolei to Wheels of Aurelia, która pozwoli nam zwiedzić Włochy z lat 70. ubiegłego wieku.

Wheels of Aurelia - Launch Trailer | PS4

O, a tu znów darmowy weekendzik

Tym razem z The Crew 2, które do trzynastego kwietnia włącznie będzie na Was czekało na komputerach osobistych i PlayStation 4

THE CREW 2 – BEZPŁATNY WEEKEND | 9-13 KWIETNIA

DwarfHeim, czyli kooperacyjna strategia czasu rzeczywistego zadebiutuje na Steamie jeszcze tej jesieni

Wygląda nieźle, choć liczę na więcej informacji w przyszłości. Tak czy inaczej, grę warto mieć na oku.

DwarfHeim - Gameplay Teaser

Miłość na różnych stronach tej samej książki w A Fold Apart

Gra wygląda naprawdę prześlicznie, a i same zagadki wydają się całkiem pomysłowe. Tytuł będzie dostępny od siedemnastego kwietnia w ramach usługi Apple Arcade, ale w przyszłości ma pojawić się wersja na Switcha i komputery osobiste. Chyba po raz pierwszy żałuję, że nie mam urządzenia z ugryzionym jabłkiem.

A Fold Apart Launch Trailer

Echo, kolejna postać do Overwatcha, pojawi się czternastego kwietnia

A jeśli chcielibyście dowiedzieć się, jakimi umiejętnościami dysponuje pani naukowiec, której umysł został przeniesiony do sztucznego ciała, to odsyłam do debiutanckiego wpisu naszego nowego autora, Bolesława (jeszcze aż tak dobrze się nie znamy, żebym mógł napisać Bolek, rozumiecie).

Trzy króciutkie fragmenty z rozgrywki z Mortal Shell

W zeszłym tygodniu wspominałem o świeżo zapowiedzianym souls-like’u, Mortal Shell, a jako, że był odzew w komentarzach (za który serdecznie dziękuje), to będziemy do tematu wracać w miarę regularnie, czy to w postaci oddzielnych wpisów, czy też wrzutek do Rozchodniaczka. Niestety, na razie materiału jest niewiele, ale liczę, że niedługo pojawi się pełnoprawny film.

A skoro już przy szczątkowych materiałach jesteśmy…

Cotygodniowej tradycji musi stać się zadość i oto przed Wami kolejna postać z Valoranta. Tym razem przyszła kolej na Cyphera specjalizującego się w rozstawianiu wieżyczek.

No i na koniec taka oto niespodzianka

Gamingowe krzesła inspirowane grami Bethesdy, które mają trafić do sprzedaży jeszcze w tym roku (w sensie te krzesła). Na razie wiemy tylko o Falloucie i Doomie, ale w przyszłości mają pojawić się też inne gry (nie obraziłbym się za Dishonored). Za design i dystrybucje odpowiadać ma firma Noblechairs, ale cena nie jest jeszcze znana. Jeśli mam być szczery, to tego niebieskiego z Falloutem nie wziąłbym nawet za darmo. Totalnie nie moje kolory.

325318888707799004

Piecze placki i przyrządza pieczyste,

Bartek Witoszka

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)