Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek z cywilizowaną Rzeźnią i powrotem Dragon's Dogma

Jest też sporo nowej zawartości do Assassin's Creed Odyssey.

O nie, nowa nacja w Cywilizacji

Mali, na której czele stanie Mansa Musa. Weseli panowie dołączą, rzecz jasna, w dodatku Gathering Storm, 14 lutego 2019 roku. A „o nie”, bo zapomniałem, że każdy mój Rozchodniaczek od kilku tygodni rozpoczynam kolejną nacją w Cywilizacji. Wygląda na to, że jeszcze muszę wytrzymać kilka następnych.

Odyseja za mała?

Ubisoft powiększy. Za darmo i odpłatnie. Na poniższym filmiku zobaczycie, ile rzeczy pojawi się w tym miesiącu w Asasynie (na przykład cyklop). A tutaj nasza recenzja. Największego i najdziwniejszego fanatyka skrytobójczej marki, jakiego znam.

Tęskniliście za Dragon’s Dogma?

To uwaga, Dark Arisen pojawi się na Switchu. Już 23 kwietnia. I pierwowzór, i ten dziwny „dodatek” chwaliły się u nas swego czasu ładną oceną. A po latach obrosły niemałym kultem.

Świeże, latające i mokre

Świeże – ujęcia z nadchodzącego Ace Combat 7: Skies Unknown (premiera 18 stycznia), Bandai Namco opublikowało bowiem opening gry. Latające – samoloty, a co. Mokre – zapewne kalesony emerytowanego redaktora Kowalika.

Nowa postać z League of Legends

…na dwunastosekundowym filmiku (wow, Asiu! 🙂 ). A że od LoL-a bardziej pasjonujące jest dla mnie obserwowanie sygnalizacji świetlnej, tutaj czmycham jak najprędzej, jak najdalej!

Jak będzie wyglądało limitowane do dziesięciu sztuk, kolekcjonerskie wydanie Metro Exodus?

Imponująco.

Kolejny animowany film o Supermanie będzie zainspirowany…

…komiksem „Czerwony Syn” Marka Millara. Nawet ja wiem, że to super wieść. Ale jeśli wolicie entuzjazm Asi…

Venom 2 powstanie

Hollywood dzieli się nowinkami nieco szybciej od Gierkowa, więc… to właśnie tyle. Powstanie. Sony dało zielone światło. Reżyser jeszcze niewybrany. Po prostu “maszyna ruszyła”. Ale tutaj przeciwnikiem ma być Carnage, więc miło.

A dziś na Polygamii pisaliśmy o tym, że:

Polał, zaliczył drzemkę i na siłkę poszedł, jak od trzynastu miesięcy ma w zwyczaju

Adam

5
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
3 Komentarze
2 Odpowiedzi
5 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
madoc
Użytkownik

Jakoś się odbiłem od Dragon’s Dogmy, a bardzo chciałem się wciągnąć. Gra ma masę ciekawych pomysłów i wciągające, dynamiczne walki, w których dużo się dzieje, ale miałem z nią ten sam problem, co ze Skyrimem – słaba narracja i nijaki świat nie pozwoliły mi się mocniej zaangażować.

gsg
Użytkownik

Wszelkie sprawy fabularne w DD to troll nad trolle. Ja np. nie interesuję się w grach romansami, przez co gra przydzieliła mi najmniej oczekiwaną wybrankę serca, bo wybranka serca musi być. I do dziś nie mogę zdecydować, czy w kontekście zakończenia narracyjny bajzel to objaw geniuszu czy grafomanii. Ale nie da się powiedzieć, że pozorny brak sensu nie ma głębszych podstaw. Tylko skoro sprawy wyjaśniają się w ostatnich misjach dopiero, dotrą do takich wniosków jedynie tacy, których wciągnęła doskonała mechanika rozgrywki. W każdym razie gra jest na wskroś japońska dokładnie w takim sensie, do jakiego genialny jrockowy opening, którym okraszona… Czytaj więcej »

Bartosz Witoszka
Użytkownik

Dragons Dogma bardzo ciepło wspominam, cieszę się, że ląduje na Switcha 🙂

Aimagylop
Użytkownik

Venom był tak generyczny że nieomal się zdrzemnąłem w kinie. Mam nadzieję, że przynajmniej Woody dostanie lepszą perukę niż miał w scenie po napisach. Swoją drogą musi mu ostatnio kasy brakować. Venom 2, Han Solo, Wojna Planety Małp…

soulsonist
Użytkownik

emerytura panie, co robic…

Popularne wpisy

Popularne Gry