Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Rozchodniaczek z bardzo ważnym pytaniem, przygodami w Pokemon Go i datą South Park

Strona głównaRozchodniaczek z bardzo ważnym pytaniem, przygodami w Pokemon Go i datą South Park
17.05.2017 20:00
Rozchodniaczek z bardzo ważnym pytaniem, przygodami w Pokemon Go i datą South ParkRozchodniaczek z bardzo ważnym pytaniem, przygodami w Pokemon Go i datą South Park
Adam Piechota
Adam Piechota
bDnGJInG

Niby posucha, a Rozchodniaczek zawsze po brzegi.

bDnGJImZ

Przygoda w Pokemon Go

Znaczy, no, wiecie, nowe wydarzonko, nazwane Tygodniem Przygody. Zaczyna się 18 maja. Częściej będziecie znajdować stworki skalnego elementu (Kabuto, Aerodactyl, Onix, Sudowoodo, Omanyte), z Pokestopów zgarniecie więcej przedmiotów, a Wasz Buddy dostanie cukierek za ćwierć normalnego dystansu. Dziabajcie te Poksy, pogoda jest cudowna. Wydarzenie potrwa do 25 maja.

325603537210128348

Trochę wiedzy nigdy nie zaszkodzi

bDnGJInb

Szczególnie gdy dotyczy trzeciego Wieśka. Dziś wszyscy podjarani serialem na Netfliksie, ale może kogoś jeszcze dodatkowo podjara filmik, w którym Redzi pokazują, jak zbudowali Beauclair w Krwi i winie. Godzina interesującego materiału.

Kto jeszcze gra w Final Fantasy XIV?

Oprócz Bartka Stodolnego, największego fana serii, jakiego poznałem w naszej polskiej branży. Serio, ja myślałem kiedyś, że sam jestem niezłym zajawkowiczem, ale gdy zobaczyłem (uwaga): breloczek z Vivim, wisiorek Tidusa, zapalniczkę Squalla, tatuaż Buster Sworda na łydce i tapetę z Lightning na jego iPhonie, zrezygnowałem z porównań. Nie ta liga. Jemu zatem dedykuję najnowszy zwiastun Stormblood. Miłych huntów, chłopie. Szok, że płacisz abonament za "czternastkę" od samego początku.

Ryneczek Lidla? Jak z grami, to ja poproszę

bDnGJInh

Niewiele tam rzeczy dla mnie, ale jeśli interesuje Was Assetto Corsa na PS4 za 99 zł lub Symulator Maszyn Transportowych (15 zł) czy Symulator Autobusu 2017, zerknijcie tutaj. A w Lidlu kupcie przy okazji podróbki Jelly Beans. Są bezbłędne.

Rozgrywka z Danger Zone

Kojarzycie? To ten duchowy spadkobierca trybu Crash z Burnoutów, co wyjdzie 30 maja. Nawet w ruchu wygląda bardzo podobnie. Brakuje mi tylko amerykańskich szlagierów w głośnikach.

Data premiery South Park: The Fractured But Whole

bDnGJIni

Patryk, BACZNOŚĆ. To gra, na którą czekasz od tylu miesięcy i która już tyle razy była przesuwana, że w sumie przestało to być śmieszne. Zagrasz dopiero 17 października. Spocznij. Niestety, dotyczy to także nas wszystkich. Na pocieszenie nowy zwiastun.

Data premiery remastera Star Ocean 3

Tym razem ja sam - BACZNOŚĆ. Na swoim PlayStation 4 odpalę bardzo szanowaną przeze mnie Till the End of Time już 23 maja. Gdybym ja jeszcze miał na to czas...

bDnGJInj

A gdyby tak rzucić to wszystko i wyjechać do Śródziemia?

Nie rozlał, bo rzucił to wszystko

Adam Piechota

bDnGJInX