Rozchodniaczek z bardzo ważnym pytaniem, przygodami w Pokemon Go i datą South Park

Rozchodniaczek z bardzo ważnym pytaniem, przygodami w Pokemon Go i datą South Park

Rozchodniaczek z bardzo ważnym pytaniem, przygodami w Pokemon Go i datą South Park
Adam Piechota
17.05.2017 20:00

Niby posucha, a Rozchodniaczek zawsze po brzegi.

Przygoda w Pokemon Go

Znaczy, no, wiecie, nowe wydarzonko, nazwane Tygodniem Przygody. Zaczyna się 18 maja. Częściej będziecie znajdować stworki skalnego elementu (Kabuto, Aerodactyl, Onix, Sudowoodo, Omanyte), z Pokestopów zgarniecie więcej przedmiotów, a Wasz Buddy dostanie cukierek za ćwierć normalnego dystansu. Dziabajcie te Poksy, pogoda jest cudowna. Wydarzenie potrwa do 25 maja.

325603537730220658

Trochę wiedzy nigdy nie zaszkodzi

Szczególnie gdy dotyczy trzeciego Wieśka. Dziś wszyscy podjarani serialem na Netfliksie, ale może kogoś jeszcze dodatkowo podjara filmik, w którym Redzi pokazują, jak zbudowali Beauclair w Krwi i winie. Godzina interesującego materiału.

Building Beauclair in The Witcher 3: Wild Hunt - Blood and Wine

Kto jeszcze gra w Final Fantasy XIV?

Oprócz Bartka Stodolnego, największego fana serii, jakiego poznałem w naszej polskiej branży. Serio, ja myślałem kiedyś, że sam jestem niezłym zajawkowiczem, ale gdy zobaczyłem (uwaga): breloczek z Vivim, wisiorek Tidusa, zapalniczkę Squalla, tatuaż Buster Sworda na łydce i tapetę z Lightning na jego iPhonie, zrezygnowałem z porównań. Nie ta liga. Jemu zatem dedykuję najnowszy zwiastun Stormblood. Miłych huntów, chłopie. Szok, że płacisz abonament za "czternastkę" od samego początku.

FINAL FANTASY XIV - Revolutions

Ryneczek Lidla? Jak z grami, to ja poproszę

Niewiele tam rzeczy dla mnie, ale jeśli interesuje Was Assetto Corsa na PS4 za 99 zł lub Symulator Maszyn Transportowych (15 zł) czy Symulator Autobusu 2017, zerknijcie tutaj. A w Lidlu kupcie przy okazji podróbki Jelly Beans. Są bezbłędne.

Rozgrywka z Danger Zone

Kojarzycie? To ten duchowy spadkobierca trybu Crash z Burnoutów, co wyjdzie 30 maja. Nawet w ruchu wygląda bardzo podobnie. Brakuje mi tylko amerykańskich szlagierów w głośnikach.

Danger Zone Trailer

Data premiery South Park: The Fractured But Whole

Patryk, BACZNOŚĆ. To gra, na którą czekasz od tylu miesięcy i która już tyle razy była przesuwana, że w sumie przestało to być śmieszne. Zagrasz dopiero 17 października. Spocznij. Niestety, dotyczy to także nas wszystkich. Na pocieszenie nowy zwiastun.

South Park: The Fractured But Whole Zwiastun – Nowa Data Premiery – Pierdzący Strażnik

Data premiery remastera Star Ocean 3

Tym razem ja sam - BACZNOŚĆ. Na swoim PlayStation 4 odpalę bardzo szanowaną przeze mnie Till the End of Time już 23 maja. Gdybym ja jeszcze miał na to czas...

A gdyby tak rzucić to wszystko i wyjechać do Śródziemia?

ŚRÓDZIEMIE: CIEŃ WOJNY – ZWIASTUN PRZEDSTAWIAJĄCY OTWARTY ŚWIAT GRY

Nie rozlał, bo rzucił to wszystko

Adam Piechota

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)