Rozchodniaczek wypełniony utworami z Final Fantasy VII

Rozchodniaczek wypełniony utworami z Final Fantasy VII

Rozchodniaczek wypełniony utworami z Final Fantasy VII
Adam Piechota
15.05.2018 20:12

Oraz świeżutkim pakietem nowinek z branży, wiadomo.

Hollow Knight „wkrótce” na Switchu

A nawet bardzo wkrótce, cytując deweloperów. Ależ się nie mogę doczekać! Ależ będzie grane!

Nobuo Uematsu komponuje do Final Fantasy VII Remake

Przypomnijmy sobie choćby to!

Jesteście zaintrygowani Hellboundem?

To ta czadowa strzelanka z (hehe) piekła rodem. To może sprawdzicie darmowe demko na Steamie? Gra nadal zbiera na Kickstarterze, więc taka akcja na pewno pomoże deweloperom.

Hellbound: Gameplay Reveal - Survival Mode

Outlast z 15 milionami sprzedanych egzemplarzy

Tak ogólnie. To wynik całej serii oraz wszystkich portów, choćby najświeższych ze Switcha. Wspaniały, naprawdę budzący podziw, jeśli pamiętamy, że to produkcja niezależna. Ale poniżej nie znajdziecie zwiastuna związanego z dziełami Red Barrels. Uznałem, że dzisiejszy Rozchodniaczek będzie świetną okazją do pospamowania ścieżką dźwiękową siódmego Finala.

Nowy kontroler do Xboksa

Ale taki dla graczy z fizycznymi niepełnosprawnościami. Zakłada się, że te duże przyciski będą możliwe do programowania. Fajny ziomeczek Microsoft. Brawa za taki pomysł. Więcej na jego temat dowiemy się, a co, podczas E3.

[ttpost url="https://twitter.com/h0x0d/status/996029444450996224?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.gamespot.com%2Farticles%2Fnew-xbox-controller-designed-around-accessibility-%2F1100-6458950%2F&tfw_creator=GameSpot&tfw_site=GameSpot"]

A do Origin Access od 17 maja dołączą…

Tyranny Edycja Commander, Abzu, Kingdom: New Lands, GoNNER, Europa Universalis III Coplete, Knights of Pen and Paper, The Guest, Hearts of Iron III, Victoria I Complete. Dajcie szansę przynajmniej Kingdom: New Lands. Zaskakująco miła pozycja. Znam ze Switcha. Tak, też uważam, że powinna kiedyś trafić do eSzperacza.

Jeden z dwóch nowych Operatorów w Rainbow Six: Siege

Nie. Nie pytajcie mnie o więcej. Totalnie nie ogarniam już Siege’a.

Rainbow Six Siege Alibi REVEAL TRAILER R6 Operation Para Bellum

Guilty Gear powraca

Tak, dobrze czytacie, oryginał z 1998 roku. Arc System Works ogłosiło, że klasyk zaatakuje, zapewne w formie cyfrowej, PS4, pecety i Switcha. Na razie nieznana jest data premiery.

325532905987584626

Wyprzedaż w eShopie

Bo Bartek zażyczył sobie jej w Rozchodniaczku. Ale w niższej cenie znajdziecie tam choćby Darkest Dungeon, The Jackbox Party Pack 4, Mario + Rabbids czy Rayman Legends. Warto skorzystać, jeśli - tak jak we Wrocławiu, deszcz za oknem.

Nowa lokacja w Jurassic World Evolution

Ależ Asia się zapewne jara. Rzućcie okiem na materiał prezentujący Isla Pena

Jurassic World Evolution: Isla Pena Reveal - IGN First

Data premiery F1 2018

Są fani formułek? Od tylu lat już sprawdzam i recenzuję tasiemca Codemasters, że czułem się zobowiązany podzielić tą informacją. Premierę wyznaczono na 24 sierpnia.

Guillermo Del Toro stworzy serial dla Netfliksa

To ten pan, co zgarnął Oskara za „Kształt wody”, wpuścił Fauna do labiryntu, wystąpi w Death Stranding i kocha duże roboty. Horrorowa antologia pod tytułem „10 After Midnight” jest jednak na razie wyłącznie „potwierdzona”. Nie oczekujcie żadnego konkretu. Za to ja mam kolejną okazję do wrzucenia utworu Uematsu :)

A dziś na Polygamii: gościnnie powrócił Patryk, by zrecenzować drugiego "Deadpoola", Dominik analizował gameplay z Rage 2, Asia pisała o darmowym Divinity: Original Sin 2, genezie Atreusa z Dad of War i zabawnym zamieszaniu wokół pewnego sklepiku, który doprowadził do gorączki fanów Fortnite'a, Krzysiek wyciągnął trochę historii i opowiedział, jak John Carmack przekonał do gier firmę Apple i pożegnał w naszym imieniu Cliffa Bleszinskiego, a ja stawiłem czoła plotkom o nowym projekcie Retro Studios, "zrecenzowałem" Dragon's Crown Pro, napisałem Rozchodniaczka i... uciekam z pracy dłuuugo po szefowej, licząc, że nikt nie zamknął jeszcze budynku.

Biegnie jak poparzony, troszeczkę o becie Onrusha rozmarzony

Adam Piechota

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)