Rozchodniaczek: Wielkie powroty - Wiedźmina w koronie Gry Roku, Rime do życia, Master of Orion do sklepów, a może i Scotta Pilgrima do gier

Rozchodniaczek: Wielkie powroty - Wiedźmina w koronie Gry Roku, Rime do życia, Master of Orion do sklepów, a może i Scotta Pilgrima do gier

Rozchodniaczek: Wielkie powroty - Wiedźmina w koronie Gry Roku, Rime do życia, Master of Orion do sklepów, a może i Scotta Pilgrima do gier
Maciej Kowalik
11.08.2016 20:30

Ale najpierw wymienimy między sobą kilka obelg. Bo widzi pani, muszę złożyć reklamację na tę papugę, którą kupiłem pół godziny temu.

Nie chodzi o to, że mam dziś zły humor i szukam zaczepki. Przeciwnie, pretekstem do wymiany nieuprzejmości będzie kolejna produkcja studia Vile Monarch, które w Crush Your Enemies pokazało, że potrafi sprawnie wychodzić poza schematy. Oh...Sir! było stworzonym w 42 godziny, darmowym debiutem tej ekipy. Znajdziecie go na Steamie.

Oh...Sir!! The Insult Simulator - Cheeky Gameplay

Oh…Sir! The Insult Simulator będzie nową wersją, polegającej na pojedynkach na lżenie gry, która jeszcze tego lata trafi na PC, iOS oraz Androida. Gry chyba jeszcze nie doczekały się swojego "Obywatela Kane'a" za to dostaną swój "skecz o martwej papudze". Nowa wersja zaoferuje międzyplatformowy multiplayer, wyzwania dla jednego gracza, lepszy voice acting oraz efekty specjalne i oczywiście dużo, dużo więcej obelg.

Wiedźmin 3 w zestawie z wszystkimi dodatkami powróci w sierpniu

W tym przypadku podtytuł "Edycja Gry Roku" pasuje jak mało kiedy.

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku zwiastun

Premiera obowiązkowego zestawu dla każdego, szanującego się gracza już 30 sierpnia. Oczywiście na PC, PS4 i Xboksie One.

Scott Pilgrim powróci?

Jeśli zależało by to od autora oryginalnego komiksu, to pewnie już gralibyśmy w remaster kapitalnej nawalanki z 2010 roku.

Gdyby zależało ode mnie też byśmy grali. Ale już raczej w sequel. A gdyby zależało od Was?

Rime pod koniec przyszłego roku

Cóż. Dobrze, że zapowiedziany jeszcze w 2013 roku projekt autorów Deadlight, wyraźnie natchniony duchem ICO, żyje. Choć wyjdzie dopiero po premierze - wciąż w to nie wierzę - The Last Guardian. Tequila Works po odkupieniu od Sony praw do gry, znalazło nowych chętnych do jej wydania i celuje w premierę pod koniec 2017 roku.

Swoją drogą widzieliście najnowsze obrazki z The Last Guardian? Dodaliśmy je do naszej galerii.

Master of Orion gotowy do premiery

Póki co szlifuje się jeszcze we Wczesnym Dostępie, ale 25 sierpnia trafi wreszcie do sprzedaży jako pełna wersja. Choć w sumie będą dwa wydania, z których jedno będzie... pełniejsze. Jak czytamy w komunikacie Wargamingu (pisownia oryginalna):

Czyli jest pełna wersja i pełna wersja z dodatkową rasą... Czy to nie oznacza, że pierwsza wersja jest niepełna? Miłym bonusem jest Total Annihilation, które dostaniemy za darmo po zakupie któregoś z wydań Master of Orion i dodaniu go do konta na Wargaming.net.

Olimpijski zwiastun NBA 2K17

Motyw przewodni to oczywiście legendy kontra młode wilczki. Ale to bardziej okolicznościowy filmik niż rzeczywista prezentacja czegoś ciekawego.

F1 2016 na obu konsolach tak samo szybkie

Wyścigi to jeden z gatunków, w których liczba klatek animacji na sekundę ma rzeczywiste przełożenie na odczuwalną dynamikę akcji. Miło więc, że Codemasters oficjalnie potwierdziło, że na PS4 i Xboksie One tegoroczna odsłona będzie działać w 60 fps. Aczkolwiek na Xboksie One zapłaci za to rozdzielczością 900p.

Premiera ostatniego dodatku do Just Cause 3

W każdym razie dla tych, którzy kupili pakiet Air, Land & Sea. Bez niego rozszerzenie Bavarium Sea Heist będzie można kupić za tydzień. Główną rolę odgrywa w nim łódź, wyglądająca jak zguba obrońcy Gotham.

Just Cause 3 Bavarium Sea Heist PEGI

Co wyjdzie z połączenia Diablo i Warhammer 40,000?

Część odpowiedzi znajdziecie na filmiku prezentującym w akcji Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr. Nie mam akurat pod ręką największego redakcyjnego maniaka "młotka", więc zaryzykuję stwierdzenie, że wygląda to to nieco... drętwo.

W40K: Inquisitor - Martyr | Blood and Gore Trailer

Nowa drużyna w zwiastunie Pokemon Sun & Moon

Poniższy filmik potwierdza przy okazji sporo plotek dotyczących obecności nowych i starych stworków, które zobaczymy w tej edycji. Ciekawe czy odciągną Patryka od Pokemon Go.

Discover More Pokémon and Meet Team Skull in Pokémon Sun and Pokémon Moon!

"Polska Soma" gotowa do debiutu

Phantaruk ma datę premiery i okolicznościowy zwiastun. Po Digital Dragons, Paweł pisał o tym horrorze, że choć inspiracje grami studia Frictional są oczywiste, to może z niego coś wyrosnąć. Recenzji spodziewajcie się w okolicach premiery - 16 sierpnia.

Phantaruk Launch Trailer

Na koniec prawdopodobnie najdziwniejszy zwiastun jaki zobaczycie w tym tygodniu

Polski Lichtspeer ma hipsterskich lodowych gigantów, wurstzombiaki, pingwiny-wikingów i nowe platformy docelowe. Od dziś zmierza już nie tylko na PC, ale również na PS4 i Vitę. Dotrze tam we wrześniu. Autorzy nazywają swoją grę arcade'owym symulatorem rzucania świetlną włócznią, którego akcja rozgrywa się w zamierzchłej germańskiej przyszłości (właśnie tak!).

Lichtspeer - Launch Trailer (PC/PS4)

Po obejrzeniu zwiastuna w sumie nie wiem co to za gra i czy mi podejdzie, ale wiem, że chcę go obejrzeć jeszcze raz, na dużym ekranie i z podkręconymi głośnikami.

Rozchodniaczek w edycji Koktajl Roku serwował

Maciej Kowalik

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)