Rozchodniaczek: Wesoły South Park, waleczne Divinity 2 i co tu, do diabła, robi Flashback na Dreamcasta?

Rozchodniaczek: Wesoły South Park, waleczne Divinity 2 i co tu, do diabła, robi Flashback na Dreamcasta?

Rozchodniaczek: Wesoły South Park, waleczne Divinity 2 i co tu, do diabła, robi Flashback na Dreamcasta?
08.09.2017 20:00, aktualizacja: 08.09.2017 21:52

Która z wiadomości w tym Rozchodniaczku nie pasuje do reszty?

Jak będzie wyglądać walka w Divinity 2?

Zespół Larian Studios udostępnił film, pokazujący możliwości oferowane przez system walki w Divinity: Original Sin 2. Już "jedynka" była pod tym względem mocno rozbudowana, a co szykują dla nas twórcy w "dwójce"?

Divinity: Original Sin 2 - Combat Spotlight

Nowe zwiastuny South Parka

Na materiałach od Ubisoftu zapoznać się można z frakcjami, pojawiającymi się w grze South Park: The Fractured But Whole, a ja ciągle nie mogę przeboleć, jak świetnym polskim tytułem dla tej gry byłoby "Podzieleni, ale zżyci". Nie wiem, kto to wymyślił, ale chylę czoła.

South Park: The Fractured But Whole: Choose Your Side – Join Coon and Friends | Ubisoft [NA]

South Park: The Fractured But Whole: Choose Your Side – Join Freedom Pals | Ubisoft [NA]

Kolejne podejście do cyfrowego MTG

Firma Wizards of the Coast ogłosiła, że należące do niej Digital Games Studio wypuści kolejną cyfrową wersję Magic: The Gathering. Gra nazwana Magic: The Gathering Arena trafić ma na PC i być rozpowszechniana w modelu free to play. Nieznana jest jeszcze data premiery, ale już teraz można się zapisywać do beta testów.

325559799444681330

Star Citizen na nowym zwiastunie

Tym razem zapoznać się można z nowym pojazdem. Gry jak nie było, tak nie ma, za to twórcom udało się przekroczyć sumę 159 milionów dolarów zebraną od czekających na nią fanów.

Star Citizen: Meet the Drake Dragonfly

Remaster Okami na horyzoncie 

Informacja o kolejnym remasterze kultowej gry pochodzi z koreańskiej agencji, zajmującej się przyznawaniem ograniczeń wiekowych grom. Okami doczekało się już wersji HD w 2012 roku na PlayStation 3. Tym razem możliwość zagrania w ten tytuł dostać mają właściciele PS4, Xboksów One i PC.

Okami HD Exclusively on PSN: Launch Trailer

Ancestors to teraz Ancestors Legacy

Zespół Destructive Creations poinformował, że tworzona przez niego historyczna strategia czasu rzeczywistego, znana wcześniej jako Ancestors, ukaże się pod tytułem Ancestors Legacy. Polskie studio opublikowało także nowy film, prezentujący rozgrywkę.

Ancestors Legacy Gameplay Video: Rebuilding Forces

Flashback ukaże się na Dreamcasta

Znana z Amigi* platformówka w końcu trafi na Dreamcasta i totalnie nie rozumiem, co taka informacja robi w 2017 roku. Gra pojawić ma się w sprzedaży w przyszłym miesiącu i dostępna jest do przedpremierowego zamówienia w sklepie Play-Asia.

Flashback Sega Dreamcast フラッシュバック JoshProd

Wymagania sprzętowe Pure Farming 2018

Techland podał oficjalną specyfikację techniczną PC, wymaganą do grania w najnowszy symulator farmy firmy. Dziękuję, Techlandzie, że zrobiłeś to na grafice umieszczonej na Twitterze i oszczędziłeś mi kopiowania i edytowania tego w treści wiadomości. Wydawcy, bądźcie jak Techland. Gra ukazać ma się 13 marca 2018.

Raiders of the Broken Planet z otwartą betą przed premierą

Nowa gra twórców Castlevanii: Lords of Shadow na dwa dni przed premierą zostanie udostępniona wszystkim chętnym w ramach otwartej bety. Tytuł ten łączyć ma slashera ze strzelanką i ukaże się już 22 września.

Spacelords - Gamescom 2017 Trailer

Rozchodniaczka w Oficjalnym Dniu Bojacka Horsemana polał,

Dominik Gąska

* Mi z Amigi, tak, wiem, że była też na PC

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)