Rozchodniaczek: weekend z multiplayerem Uncharted 4, Street Fighter V jak Tekken i darmowa Forza na PC

Rozchodniaczek: weekend z multiplayerem Uncharted 4, Street Fighter V jak Tekken i darmowa Forza na PC

Rozchodniaczek: weekend z multiplayerem Uncharted 4, Street Fighter V jak Tekken i darmowa Forza na PC
Maciej Kowalik
01.03.2016 20:00, aktualizacja: 02.03.2016 13:09

Jest dziś z czego ulepić bałwana.

Uncharted 4 za darmo

Sony wreszcie się ogarnęło po wczorajszym falstarcie z otwartą betą Uncharted 4: Kres Złodzieja. Oferta najpierw pojawiła się w PlayStation Store, potem zniknęła, a dziś wiemy już, że nikomu się nie przywidziała. Od piątku, od 18:00 gramy w multiplayer Uncharted 4 za darmo. Wszyscy. Nie trzeba nawet PS Plus. Klienta gry możecie już teraz pobrać stąd. Weekendowy, otwarty strees test serwerów zakończy się w poniedziałek, o godzinie 9:00 rano.

12 minut z Total War: Warhammer

Autorzy nie boją się pokazywać swojej gry. Lubię taką pewność siebie. To ważne. Zwłaszcza w momencie, gdy do swojej produkcji trzeba przekonać nie tylko fanów serii Total War, ale i graczy, którzy do tej pory wszystkie bitwy rozstrzygali za pomocą figurek. Połączenie tych dwóch światów tak, by nikt nie narzekał nie jest łatwą sprawą.

Total War: WARHAMMER Gameplay Video - Azhag's Quest Battle Let's Play [PEGI]

Forza Motorsport 6 na PC

Były plotki, jest oficjalna informacja Forza Motorsport 6: Apex trafi na PC i będzie grą free-to-play. Nie będzie to 100% port z Xboksa One. W Apex znajdziemy ponad 60 samochodów oraz 12 wyścigowych konkurencji do rozegrania. Te pierwsze będziemy mogli kupić za zdobywaną w grze walutę lub dzięki mikropłatnościom.

A teraz najważniejsze - od tej pory wszystkie odsłony serii Forza Motorsport będą tworzone jednocześnie na PC oraz Xboksa One. Za IGN.

Street Fighter V mógł wyglądać bardzo "tekkenowo"

"Czwórka" wiązała się z gruntowną zmianą wyglądu serii. Autorzy Street Fighter V dumali jak powtórzyć coś tak spektakularnego. Praca z Unreal Engine 4 skłaniała ich do prób z bardziej fotorealistyczną oprawą. Nie chodziło bynajmniej o powrót do digitalizacji wizerunków zawodników, ale w pewnym momencie gra przypominała nieco Tekkena.  Dowody znajdujemy w wydanym w Japonii artbooku.

326812043616020759

Ostatecznie Capcom zdecydował się jednak odejść od tego pomysłu. Taki styl oprawy nie pasował do gry, która zawsze mocno przypominała anime. W efekcie mamy grafikę zbliżoną do Street Fighter IV. Z wielkimi bicepsami, wytrzeszczem oczu i udami, na których widok orzechy same pękają. Za Hadoken.net.

Plants vs Zombies w EA Access

Nie mylcie tego tytułu z żadną z dwóch strzelanin, które wykwitły w ramach spin-offa Garden Warfare. Nie, chodzi o stareńką grę tower defense, która trafiła na wiele platform, również na Xboksa 360. Teraz pogramy w nią na Xboksie One dzięki wstecznej kompatybilności obu sprzętów. EA zapowiada, że wraz z rozrastaniem się katalogu gier z 360 obsługiwanych na X1, będzie sięgać po tę możliwość częściej.

A skoro już o starych grach mowa...

Fahrenheit: Indigo Prophecy na Androidach

Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered - Official App Store Trailer

Nie wiem jak u Was, ale u mnie znów zima. A Fahrenheit to jedna z gier, które czasem przychodzą mi na myśl, gdy za oknem słyszę krakanie, a na ulicach robi się biało. Gra kosztuje w Google Play blisko 50 złotych, ale pamiętajmy, że w przypadku gier na sprzęty mobilne premierowa cena prędko zostanie zbita w trakcie rozmaitych promocji. Wystarczy poczekać.

Ma tę moc. Ma tę moooc Maciej Kowalik

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)