Rozchodniaczek: Wczesny Dziki Zachód i moc indyków

Rozchodniaczek: Wczesny Dziki Zachód i moc indyków
15.11.2017 17:41
Rozchodniaczek: Wczesny Dziki Zachód i moc indyków
Patryk Fijałkowski
Patryk Fijałkowski

Kojarzycie Sand is the Soul? Czekacie na Sky od thatgamecompany?

Na Steama wpływa World of Warships

Tak, gra ma już dwa lata, ale teraz będą w nią mogli także grać ci, którzy lubią mieć wszystko na Steamie. Póki co jednak zabraknie możliwości przeniesienia dotychczasowego konta, oferta jest więc pewnie atrakcyjna tylko dla świeżaków.

Koszalin, 18-19 listopada

Wiecie, co się wtedy dzieje? Koszalin Retro Games Show 2017, czyli 4. edycja imprezy pokazujące komputery i konsole z ostatnich 40 lat. W planach wiele gier, sprzętu, prelekcji i konkursów. Więcej informacji tutaj.

Sky pokazuje czysty gameplay

Wiecie, ten następca Podróży od thatgamecompany. Fragmenty rozgrywki z komentarzem jednego z twórców nie dostarczą niestety zbyt wiele nowych informacji:

Sky: 6 Minutes of Journey Creator's New Game - IGN First

Maciej Miąsik nie śpi

Pod szyldem Movie Games przygotowuje niezapowiedziany jeszcze projekt. Co będzie następne po udanym Beat Copie? Czekamy na kolejne wieści.

Wild West Online we wczesnym dostępie

Dzisiaj jest dzień, w którym gracze mogą zacząć przekonywać się, czy Wild West Online to tylko zbudowana w pośpiechu wydmuszka mająca wydoić tych spragnionych Red Dead Redemption, czy jednak autentycznie ciekawa gra wieloosobowa na Dzikim Zachodzie.

Sand is the Soul od Fat Dog Games

Wydawca wziął pod swoją opiekę ten intrygujący, polski tytuł niezależny będący miksem beat'em upa, RPG-a i gry typu soulslike. Wspominałem o nim w 2016 w kontekście jednej z najciekawszych gier zobaczonych na PGA. Swoje zdanie podtrzymuję. Więcej o tytule przeczytacie tutaj.

Pamiętacie o takim czymś jak G2A Deal?

To ten program, gdzie za śmieszne pieniądze otrzymuje się zestaw gier, które deweloperzy postanowili sami zaoferować użytkownikom usługi. Tym razem do ósmej już paczki trafił m.in. rodzimy i ciągle świeży Serial Cleaner. Zestaw w cenie trzech euro dostępny będzie od jutra.

Polał, ale żeby wiedzieć co, musicie kupić skrzynkę i liczyć na jakieś porządne whisky, a nie piwo firmy Tesco,

Patryk Fijałkowski

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)