Rozchodniaczek: Wampiry grają w kosza testując Paragona i Gearsy 4

Rozchodniaczek: Wampiry grają w kosza testując Paragona i Gearsy 4

Rozchodniaczek: Wampiry grają w kosza testując Paragona i Gearsy 4
Bartosz Stodolny
26.04.2016 20:00, aktualizacja: 27.04.2016 09:38

Poza tym w dzisiejszym odcinku będzie wyścigowo, filmowo i złoto, bo Microsoft zaprezentował zawartość Games with Gold na maj.

Zaczynamy jednak od dobrej wiadomości dla fanów Maskarady...

Vampire: The Masquerade – Bloodlines trafia na GOG-a

Jeden z najlepszych RPG-ów wszech czasów jest już dostępny na GOG-u. W odróżnieniu od wersji steamowej, ta ma zaimplementowany nieoficjalny patch autorstwa Wernera „Wesp5” Spahla, który poprawia to, czego Troika już nie zdążyła. Grę kupicie tutaj za niecałe 18 euro i jeśli istnieje stary tytuł, na który warto wydać takie pieniądze, to Bloodlines zdecydowanie nim jest.

326809270744410391

Demo Nioh jest już dostępne w PS Store

To ten „soulslike” od Team Ninja – studia, które dało nam Ninja Gaiden. Do pobrania jest nie tyle demo, co wersja alpha gry, która powinna wystarczyć na kilka godzin zabwy. Co ciekawe, mimo że Nioh jest tytułem konsolowym ma do wyboru opcje graficzne. Możemy zdecydować się na ładniejszą, ale wolniejszą rozgrywkę, albo odwrotnie, poświęcić wygląd na rzecz większej liczby klatek na sekundę. Świat się kończy. Co następne? Możliwość wymiany podzespołów w konsoli?

Nioh - Alpha Demo Announcement Trailer | PS4

Tylko się spieszcie, bo demo będzie można pobierać do 5 maja.

DriveClub VR jednak powstaje

Sony co prawda ogłosiło zamknięcie odpowiadającego za grę Evolution Studios, które w końcu zostało przejęte przez Codemasters, ale na stronie ESRB pojawiła się klasyfikacja wiekowa tego tytułu, zatem wygląda na to, że coś jest na rzeczy.

Driveclub VR - PSX 2015 Impressions - PSVR

Otwarta beta Paragona (Paragonu?) startuje już za dwa dni

Wielbiciele gatunku MOBA z widokiem innym niż "z góry" nie mogą narzekać. Overwatch wychodzi za niecały miesiąc, beta Battleborn skończyła się parę dni temu i pełna wersja startuje w przyszłym tygodniu, a 28 kwietnia rusza otwarta beta Paragona na PC i PS4. To jednak nie wszystko, bo kolejna tura ruszy tydzień później – od 5 do 8 maja.

Paragon from Epic Games - Gameplay Trailer | PS4

Filmowe Borderlandsy mają scenarzystę

A jest nim Aaron Berg, wcześniej odpowiedzialny za scenariusze do „Section 6” i trzeciej części „G.I. Joe”. Spoko, nie oglądałem ani jednego, ani drugiego, a w filmowe adaptacje gier nie wierzę (dotyczy to też Warcrafta).

326809270745262359

Microsoft podał majową zawartość programu Games with Gold

Na Xboksa One będą to Defense Grid 2 i Costume Quest, a posiadacze nieprodukowanych już „trzystasześćdziesiątek” dostaną GRID 2 i Peggle. Oczywiście jeśli macie nowszą konsolę możecie zagrać też w stare tytuły w ramach Wstecznej Kompatybilności. Zadowoleni?

Peggle | XBOX 360 | Gameplay

A poza tym pokazuje też trochę obrazków z kampanii Gears of War 4

Ehem… Bullshot, bullshot… Chociaż kto wie, może gra faktycznie będzie tak wyglądała? Ponoć liczba wyświetlanych na sekundę klatek to sprawa drugorzędna. 60, 30, 15. Kogo to obchodzi? W każdym razie screenshoty i trochę grafik koncepcyjnych możecie obejrzeć w tym miejscu. Przypominam też, że wystartowała już beta czwartych Gearsów, która potrwa do 1 maja.

326809270745655575

Tymczasem do Rocket League zawitała koszykówka

DLC Hoops jest dostępne za darmo dla każdego posiadacza Rocket League i poza grą w kosza wprowadza też sporo poprawek do samej gry.

Rocket League® - Hoops Trailer

A dzisiejszego Rozchodniaczka zakończę pseudo haiku ułożonym z wyróżnionych na górze strony głównej tematów:

Bartek Stodolny

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)