Rozchodniaczek, w którym trudne gry stają się łatwe, a Trico robi pod siebie

Rozchodniaczek, w którym trudne gry stają się łatwe, a Trico robi pod siebie

Rozchodniaczek, w którym trudne gry stają się łatwe, a Trico robi pod siebie
Adam Piechota
07.12.2016 19:50

Ale to wcale nie jest wyznacznik, że w środku nie znajdziecie nic ciekawego, wręcz przeciwnie.

Mamy środek tygodnia, a ja już proszę o litość. Powód? Recenzja Final Fantasy XV. Będę musiał dzisiaj porządnie odespać. A wiadomo, że sen najmocniejszy po jednym głębszym. To poleję szybciutko i pod kołderkę.

Chcecie sprawdzić betę Ghost Recon Wildlands?

Jeżeli odpowiedź jest twierdząca, a Duszki w akcji chcecie sprawdzić, możecie zapisać się pod tym adresem, by na swoim pececie, PS4 lub Xboksie przetestować wersję beta. Jak już nadejdzie testów czas. Ja po Steepie sobie odpuszczam. Ale i tak widzę w Wildlands całkiem duży potencjał.

Chcielibyście wybaczyć Battlebornowi?

Będzie okazja. Nadchodząca, "największa jak dotąd" aktualizacja do niedocenionej strzelanki 2K wprowadzi kilka usprawnień dla starych graczy, ale i dodatkowo odblokuje wszystkie dwadzieścia pięć postaci wszystkim zielonym w temacie. Bartek zachęcał, że zagrać warto. Ale Wy i tak wyłącznie Overwatch i Overwatch.

Battleborn Launch Trailer

Chcecie wybaczyć Battlefrontowi?

I z tym tytułem jest "idealna okazja", bo 13 grudnia sieciowa zadyma w kultowym uniwersum trafi do EA Access. W ogóle Battlefront się trochę pozmieniał. W tym miesiącu Patryk napisze Wam o tym całkiem spory tekst. Chyba nareszcie warto w tę pozycję przymielić.

A może chcecie pomóc przy ulepszeniu Dragon Ball Xenoverse 2?

Myśmy co prawda nie pisali recenzji (choć i tak udało nam się w tym sezonie ograć 95% wszystkich nowości, co przy tak małej redakcji jest naprawdę niezłym wyczynem), na szczęście wkleić mogę recenzję zaprzyjaźnionego z nami QAMa. Wiem, że DragonBallowców wśród czytelników nadal nie brakuje. Jeżeli w Xenoverse 2 gracie i macie chwilkę, dlaczego by nie wziąć udziału w krótkiej ankiecie od Namco Bandai?

Czekacie na premierę Realpolitiks?

No to musicie poczekać do lutego, bo wtedy katowickie Jujubee wyda swoją strategię na komputerach stacjonarnych. Czyli już całkiem niedługo. A potem Kursk.

Realpolitiks - Grand Strategy Game By Jujubee!

Paweł Was jeszcze nie przekonał do The Last Guardian?

To pewnie zrobi to ta humorystyczna reklama. Nie, serio, śmiechowa, jedna z bardziej pomysłowych, jakie ostatnio widziałem. Życie z Trico musi być trudne. Tylko tutaj zobaczycie, jakiego rozmiarów pamiątki zostawia na trawnikach!

The Last Guardian | Living With Trico | PS4

Butcher był dla Was za trudny?

Dobra wiadomość. Od dzisiaj na Steama trafił tryb Easy. Teraz będziecie mogli skupić się tylko na flakach i tym rzeźnickim soundtracku.

BUTCHER W.I.M.P. (EASY MODE) DLC - Official Trailer

Czekaliście na premierę Space Hulk: Deathwing? To...

poczekacie dłużej. Ale tylko troszeczkę. Do 14 grudnia.

Ale na pewno chcieliście poznać "nasze" nominacje do Paszportu Polityki

"Nasze", czyli z naszego podwórka, bo od tego roku nareszcie takie wyróżnienie będzie rozdawane. Nasz Naczelny nawet pomagał w wyborze nominowanych. A są to: 11bitstudios za The Little Ones, Piotr Iwanicki za Superhota i Michał Staniszewski za Bounda. Wcale byśmy się nie obrazili, gdyby wyróżnieni zostali wszyscy.

Polał, bo miał iść spać, ale w trakcie pisania przypomniał sobie, że nadal ma coś do recenzji, więc spać nie pójdzie

Adam Piechota

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)