Rozchodniaczek, w którym Switch ma swoje 10 minut

Rozchodniaczek, w którym Switch ma swoje 10 minut
02.10.2019 20:30
Rozchodniaczek, w którym Switch ma swoje 10 minut
Bartosz Witoszka
Bartosz Witoszka

Ale są też normalne rzeczy, możecie wpadać.

Crypto, nowa postać w Apex Legends, z prezentacją umiejętności

Trzeci sezon wystartował wczoraj, dlatego twórcy wypuścili nowy materiał, na którym zaprezentowano umiejętności jedenastej już Legendy Apeksu.

Meet Crypto – Apex Legends Character Trailer

Overwatch na Switcha daje radę

Jak widać na poniższym filmie przygotowanym przez redakcję GameSpot. Przyznam szczerze, że nie wierzyłem, iż zespołowi Jeffa Kaplana uda się stworzyć stabilny port na przenośną konsolę Nintendo. Gra działa płynnie zarówno w wersji z dockiem, jak i bez niego, choć oczywiście w 30 FPS-ach. Osobiście mi to nie przeszkadza i dzięki stylizowanej grafice obraz nie różni się znacząco od tego wygenerowanego przez komputery czy konsole. Nie wziąłbym raczej Switcha z odpalonym “Nadpatrzeniem” do tramwaju czy metra (skończyłoby się to wydzieraniem na kolegów z drużyny przy ludziach), ale usiąść w domowym zaciszu na kanapie i pograć jakieś nierankingowe mecze, czemu nie.

10 Minutes Of Overwatch Switch Gameplay

Bethesda planuję wydać kolekcję Fallouta (kolejną)

W ofercie niemieckiego Amazonu pojawił się Fallout Legacy mający zawierać wszystkie części Fallouta (ze wszystkimi dodatkami) za wyjątkiem ostatniej odsłony, czyli nieszczęsnej “siedemdziesiątki szóstki” (tak, specjalnie tak to napisałem). Cały zestaw miałby kosztować 40 euro (jakieś 170 złotych) i pojawić się na komputerach osobistych już 25 października.

325348566309222364

Niby trup, ale jednak żyje i ma się dobrze

The Walking Dead nie daje o sobie zapomnieć - Skybound zapowiedziało nową grę w uniwersum wykreowanym przez Roberta Kirkmana o podtytule “Saints & Sinners” (oryginalnie, nie ma co…). Produkcja ma być przeznaczona na gogle wirtualnej rzeczywistości, a pojawić ma się na początku przyszłego roku.

The Walking Dead : Saints & Sinners - Cinematic Trailer

Kolejny tydzień, kolejna frakcja w Bloodlines 2

Tym razem padło na The Newcomers, czyli emigrantów z Europy, którzy z jakiegoś względu cieszą się specjalnymi względami u Aleca Crossa, przywódcę najsilniejszej frakcji w Seattle.

325348566309615580

Wirtualne bilety na tegoroczny Blizzcon są już dostępne

O tutaj są. Ich cena to niecałe 40 dolarów i dają dostęp do różnego rodzaju paneli, prezentacji, turniejów czy konkursów. Wiecie, tak jakbyście tam byli, choć nie możecie.

325348566309812188

Zrobił sobie przerwę na rozchodniaczka i wraca do pracy,

Bartek Witoszka

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)