Rozchodniaczek, w którym rozpoczyna się zajączkowe szaleństwo w PlayStation Store

Rozchodniaczek, w którym rozpoczyna się zajączkowe szaleństwo w PlayStation Store

Rozchodniaczek, w którym rozpoczyna się zajączkowe szaleństwo w PlayStation Store
Adam Piechota
05.04.2017 20:00, aktualizacja: 05.04.2017 20:37

Jest też dużo znaków zapytania (z odpowiedziami), otwarta beta Dawn of War III oraz nowa mapka ze Splatoon 2.

Co powstanie z połączenia Splatoona i hali dla BMX-ów?

Najwyraźniej nowa mapka do Splatoon 2. Nintendo powoli przygotowuje świat do premiery. I bardzo dobrze. Switchem jara się o wiele więcej osób, więc esportowy potencjał kałamarnic ma szansę na sukces. Sama mapka wygląda po prostu fajnie. Na pewno odcina się od tego, co widziałem w "jedynce".

Splatoon 2 - Humpback Pump Track (Nintendo Switch)

Co wyjdzie z miksu polskiego portfela z PlayStation Store?

Wyszłaby pewnie jakaś wyprzedaż. No to proszę. Wielkanocka obniżka do 26 kwietnia. Wiedźminy, Batmany, For Honory, Dirty (u, Rally za 79 zł!), Śródziemia, Mirror's Edge (Catalyst za 42 zł) i mnóstwo innych pyszności. Bardzo dobrze, bo wypłata nadchodzi. Tutaj przeglądamy. Tylko nie przesadzajcie.

Co powstanie z połączenia zakonu Shaolin, zombie i Call of Duty: Infinite Warfare?

Oczywiście, kolejny pokręcony dodatek. Lata siedemdziesiąte, Nowy Jork, epidemia i kung-fu. No. Ja to generalnie dziwny jestem, ale dodatki do Call of Duty jarają mnie o wiele bardziej niż podstawowe gry. Chyba że w tym roku rzeczywiście wracam do Normandii.

Call of Duty®: Infinite Warfare: zwiastun dodatku Shaolin Shuffle [POL]

A co wyjdzie z kolejnego dopuszczenia One'a do wstecznej kompatybilności?

Jeszcze dwa tytuły do gigantycznej listy. Dziś: Sid Meier's Civilization Revolution oraz Insanely Twisted Shadow Planet. Kochamy wsteczną na Xboksie i kropka. To już ponad trzysta tytułów.

I jak Auta odnajdą się na konsolach?

Może nie powinienem przyznawać się do tego, ale zbieram WSZYSTKIE gry wyścigowe. I tak, oznacza to, że mam też wszystkie Auta na podstawie animacji Pixara (było ich... sporo). A teraz będę musiał mieć jeszcze jedne. Do kin trafia trzeci film, więc na PS4, PS3, One'a, 360, Wii U i Switcha trafi Cars 3: Driven to Win. Nad grą pracuje zmartwychwstałe studio Avalanche Software. Macie zwiastun. Ech.

Cars 3: Driven to Win | First Look

Co Bartek Stodolny dorzuci do Rozchodniaczka?

Warhammera. No a co innego. Jeżeli interesuje Was nadchodzące Dawn of War III, w dniach 21-24 kwietnia odbędzie się otwarta beta gierki. Rejestracja tutaj. Ach, "Czterdziecha". Dobrze, że Bartkowy pomysł na 1 kwietnia nie przeszedł i nie musiałem pisać recenzji jakiegoś tytułu z uniwersum. Wolę swoją bardziej pokręconą japońszczyznę.

Nie rozlał, bo przecież codziennie chodzi do szkoły

Adam Piechota-kun

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)